Proč ani ta nejlepší bota NIKDY nevyváží chůzi naboso [Barefoot speciál 6]

Tuhle perličku, o které se zatím nikde nepíše ani nemluví, jsem si nechala až na konec barefoot seriálu. Je pro nás krásným uzavřením, ve kterém dostojím svému slovu nejvíce, jak můžu, protože vám potvrdím, že barefoot = anglicky „naboso“, je vážně to nejlepší, co svým nohám můžeme dopřát.

Upřímně se moc těším na vaše reakce. Tohle nás neučili ani na vysoké škole, nikde jsem to zatím neviděla a já sama na tyhle vychytávky přicházím až s tím, jak postupně oživuju a zkoumám reakce svého vlastního těla.

Video má 8 minut a ukážu vám v něm nový, překvapivý a přitom až selsky jednoduchý pohled na fungování vašich nohou. ;-)

Pro upřesnění a uklidnění ještě dodávám: V žádném případě netvrdím, že jsou „pětiprsťáky“ nevhodné.

Naopak, myslím si, že při správném výběru mohou být výbornou volbou. Je ale důležité, abyste u nich vychytali to, co vám vysvětluji ve videu. Nejlepší je dobře si na prodejně boty vyzkoušet, ideálně více modelů, abyste pocit z nich mohli lépe vyhodnotit. ;-)

Markéta Strnadová
Markéta je expertkou na fyzioterapii, která je fascinována efektivností, zdravým selským rozumem a logikou. Ráda lidi učí, jak se jednoduše a s úsměvem navždy uzdravit ze svých bolestí. I proto vytvořila Vyprošťovák, díky kterému se nyní lidé po celé republice hromadně zbavují svých obtíží. :-)
Komentáře