PŘIHLÁŠENÍ DO ONLINE KURZŮ

Pokud jste si pořídili některý z mých kurzů, tady jsou pro vás připravené vstupy do všech členských sekcí. 

Pod přehledem kurzů najdete také nápovědu a rady pro případ, že byste měli jakékoli potíže s přihlášením.

Řešení obvyklých dotazů a potíží s přihlášením

Kde najdu své přístupové údaje do kurzu (jméno a heslo)?

Přihlašovací údaje ke kurzu posíláme e-mailem hned po jeho zaplacení (u kurzů zdarma hned po registraci). Jestli e-mail nevidíte v doručených zprávách, podívejte se také do složek Spam, Promo nebo Hromadné, zda nespadl tam.

Pomoc, nepamatuji si své přístupové údaje!

Pokud e-mail s heslem nemůžete najít (např. už přišel dávno nebo už jste ho smazali) a přitom víte, jakou e-mailovou adresu jste použili při objednávce kurzu, jděte na přihlašovací stránku. Tam klikněte na „Zapomněli jste heslo?“ a systém vás už navede, jak si vygenerovat heslo nové.

Pokud si nepamatujete ani e-mailovou adresu, kterou jste uvedli při objednávce kurzu, ozvěte se nám na dotazy@marketastrnadova.cz a my to vyřešíme.

Místo přístupů mi přišel e‑mail, že už jsem se v minulosti registroval/a

Pokud se vám to stalo při pořízení Aktivní ruky nebo Vyprošťováku pro nožky, znamená to, že jeden z těchto dvou kurzů už máte z dřívějška (možná si to ani nepamatujete, i to se stává). Tyto dva kurzy jsou umístěné na stejném webu (marketastrnadova.cz) a pro oba vám platí stejné heslo. Jestli si heslo z dřívějška nepamatujete, mrkněte na otázku Pomoc, nepamatuji si své přístupové údaje.

Pokud se vám to stalo při pořízení kteréhokoli placeného yogového kurzu, jde o stejný případ – některý z těchto kurzů už máte. Všechny jsou společně na webu yogarestart.cz a platí pro ně shodné přihlašovací údaje, tedy ty, které jste dostali ke svému prvnímu yogovému kurzu. Jestli nevíte, jaké heslo to je, podívejte se na otázku Pomoc, nepamatuji si své přístupové údaje.

Proč nejsou všechny kurzy na stejném místě?

Naše kurzy musí být z technických i legislativních důvodů na třech různých webech – marketastrnadova.cz, vyprostovak.comyogarestart.cz. Není to ideální, ale v současné chvíli je to jediné možné řešení.

Můžu si změnit heslo do kurzu?

Ano, postup je následující: Když jste uvnitř členské sekce, vpravo nahoře máte ikonku člověka. Na ni kliknete, rozbalí se menu a v něm zvolíte „můj profil“. Tam si můžete nastavit vlastní, nové heslo, které se vám bude dobře pamatovat.

Jak se přihlásím do Yogy pro okamžité uvolnění?

Yoga pro okamžité uvolnění zatím nemá svoji členskou sekci. Odkaz na stránku se cvičením odesíláme hned po registraci. Pokud e-mail s odkazem nedorazil nebo ho nemůžete najít (a to ani ve složkách Spam, Promo nebo Hromadné), napište nám na dotazy@marketastrnadova.cz a my to s vámi vyřešíme.

Jak se dostanu do Průvodce k uzdravení?

Průvodce pro uzdravení žádné přihlášení nemá. Není umístěný na webu, jde o sérii e-mailů, z nichž první přichází hned po zaplacení. Pokud vám e‑maily nedorazily nebo je nemůžete dohledat (a to ani ve složkách Spam, Promo nebo Hromadné), ozvěte se nám na dotazy@marketastrnadova.cz a vyřešíme to.