NABÍDKA ONLINE KURZŮ

Pusťte se do mých kurzů, které vás uzdraví z bolestí nebo zasvětí do fyzioterapeutické yogy. Zjistíte, jak příjemnou součástí každého dne může cvičení být. 

Kurzy pro uzdravení z bolestí

Bolesti pohybového aparátu úspěšně léčíme s mými klienty v online kurzech už do roku 2015.

PRŮVODCE K UZDRAVENÍ

e-mailový průvodce
Máte bolesti zad, svalů nebo kloubů a chcete vědět, jak je začít léčit? Průvodce je levný, nenáročný a nasměruje vás přesně na tu správnou cestu k uzdravení.

VYPROŠŤOVÁK

nejprodávanější online kurz
Vyprošťovák je můj hlavní kurz určený k léčbě bolestí celého těla. Více než 3600 lidí už si na vlastní kůži otestovalo, že stačí 10 minut cvičení denně a bolesti jsou pryč. :-)
Přejete si uzdravit své nožky, vrátit jim zpět přirozenost a připravit je na nošení barefoot obuvi? Pak sáhněte po tomto kurzu, který je určený speciálně k péči o chodidla.

Kurzy fyzioterapeutické yogy

Yoga z pohodlí domova má své výhody. Nemusíte nikam dojíždět. Při cvičení vás nikdo nesleduje ani nesoudí. Máte mě k dispozici kdykoliv, kdekoliv a já vás cvičením skvěle provedu, dokonce podrobněji, než to jde na živých lekcích.

Krátká sestava, která vám ukáže, že s yogou je uvolnění dostupné v okamžiku. Ideální pro ochutnání fyzioterapeutické yogy.

YOGARESTART

hlavní online kurz
Můj hlavní a vskutku převratný kurz fyzioterapeutické yogy vhodný pro začátečníky i yogové profíky. Už více než 1600 účastníků si vyzkoušelo, jak výrazně umí prohloubit prožitek ze cvičení i jeho ozdravné účinky pro tělo a duši.
Navazující kurz na Yogarestart. Obsahuje 9 sestav s různými účinky na psychiku a veliké množství nových yogových pozic.

Kurz yogy pro rodiče s dětmi

Akrobatická yoga s dětmi je moje srdeční záležitost. Cvičila jsem ji se svým tehdy pětiletým synem a dalo nám to oběma tolik, že jsem se o ni musela podělit i s vámi. Ať se vám líbí!

Kurz, který zábavnou formou učí rodiče a děti acroyoze. Užijete si jednoduché akrobatické prvky a spoustu legrace. 

Věřím, že vám mé kurzy pomůžou ke zdraví a spokojenosti

Kdybyste si nevěděli rady s tím, který kurz vybrat, odpověď můžete ihned najít na stránce Časté dotazy nebo mi můžete napsat a já vám poradím.

Markéta Strnadová
celostní fyzioterapeutka a autorka knihy Z lásky k pohybu