Přejete si mít nožky, jejichž život jde cítit s každým pohybem?

Svobodné, aktivní, pružné a krásné.

Přítelkyně, které umožňují pevný a stabilní kontakt se zemí a zároveň vám díky své flexibilitě dovolí běhat, kudy se vám zachce.

Takové, kterým je DOBŘE...

Jmenuji se Markéta Strnadová a jsem zkušená fyzioterapeutka.

Léta pomáhám svým klientům uzdravit se z jejich bolestí.

Jde to.
A je to vlastně brnkačka. 

Poslední dobou mě však jako terapeutku velmi těší jeden fakt.  Už mezi námi nejsou pouze tací, kteří si přejí zbavit se svých bolestí. Konečně jsou mezi námi i takoví, kteří si přejí, aby jejich tělo fungovalo na sto procent

Se vším, co k tomu patří.

  • Přejeme si mít ze svého těla dobrý pocit.
  • Vědět, že do budoucna bude v pořádku.
  • Užívat si úctyhodné schopnosti a sílu, které zdravě fungující tělo přináší.
  • Mnozí z nás také touží po slasti, kterou můžeme prožívat, když tělo šlape tak, jak má.

Často nás přitom spojuje jedna „maličkost“.

FASCINUJÍ NÁS NAŠE NOHY

Víme, jak moc jsou pro pohybový aparát důležité.

Že ovlivňují stabilitu celého těla, dokonce až ke krční páteři.

Uvědomujeme si, že je v dnešní době trápíme rovným a tvrdým povrchem, po kterém většinu dne kráčíme, a botami, ve kterých je utlačujeme. 

Známe následky, které to na fyzické úrovni přináší.

A pozor, mnozí z nás znají také důsledky, které to přináší pro naší duši.

Že ztrácíme jistotu a bezpečí, které v našem životě tolik potřebujeme.


Proto si většinou přejeme jediné - dobře se o naše nožky postarat.

Vrátit jim sílu, která drží jejich klenby, pružnost, která jim umožňuje přizpůsobit se terénu, a také stabilitu podpírající jejich kotníky i ukotvení v našem životě.


No a to je chvíle, kdy na vás mávám já.
Protože co bych to byla za fyzioterapeutku, kdybych si takovouhle krásnou práci s vámi netoužila užít?
Markéta Strnadováautorka VYPROŠŤOVÁKU, www.vyprostovak.com

Dámy a pánové, dovolte mi představit vám

VYPROŠŤOVÁK PRO NOŽKY

Pomocníka, který nám se všemi těmito úkoly pomůže.


  • Navrhla jsem ho po letech praxe s tím, aby fungoval chytře, jemně a zároveň velmi efektivně, přesně tak, jak v dnešní uspěchané době potřebujeme.

  • Není to přitom jen tak nějaký cvičební kurz. Je to vymazlený terapeutický systémek, který vám dá ve své členské sekci vše, co potřebujete, abyste vaše nožky dali během pár týdnů dohromady. Mrkněte na to sami. :-)

VYPROŠŤOVÁK PRO NOŽKY OBSAHUJE:

1. Návod na vyšetření nohou

Jako první se pozastavíme nad aktuálním stavem vašich nožek.
Jak si stojí jejich palce v opoře? Fungují jim správně prsty? Spolupracují jejich klenby s kotníky a pánví? Díky pár jednoduchým vyšetřením si odpovíme na tyto otázky a zároveň si stanovíme to nejdůležitější - „výchozí bod terapie“.

2. Cvičební videa

V profesionálně natočených videích vás naučím 4 základní cviky, díky kterým začnete své nožky aktivovat. Cviky jsou opravdu jednoduché a dobře vysvětlené. I přes svou jednoduchost jsou však velmi efektivní, protože pracují přímo s vaším mozkem. Použijeme u nich také svalové řetězení a dokonce i dechovou vlnu. Budeme tak hojit nejenom vaše nohy, ale i zbytek vašeho božského aparátu. :-)

3. Návod na postup celé terapie

S oblibou říkávám, že za úspěchy Vyprošťováku nestojí jen těch 5 úžasných cviků, ale v první řadě to, jak je použít. Proto vám i u Vyprošťováku pro nožky předám vše potřebné k tomu, abyste věděli, jak se cvičením naložit. Dovíte se o základní podmínce pro úspěch terapie, předám vám cvičební mapy, které vás udrží ve cvičení, naučím vás jak cvičit, pokud máte malé škvrně, a zasvětím vás do systému, který vám umožní nejenom dobře si zacvičit, ale také ozřejmit si, co vám to do života přineslo.

4. Přidám ještě mnoho dalších vychytávek

Se cvičením to není jen tak. Mnohdy je nutné z terapie poodstoupit a vidět široké souvislosti, které se s naším tělem pojí. Proto se v poslední kapitole pozastavíme nad tím, jakou mají naše nožky souvislost s celým tělem, jak jsou ovlivněny vnitřními orgány a hlavně – nad tím, jak jsou spojené s naší duší. Tato poslední kapitolka je pro mne perličkou a miláčkem této členské sekce, protože poukazuje na hloubku fyzioterapie a jejího účinku na náš život.

To je dosti hutný obsah, že?

Já jsem vám říkala, že se jedná o celý terapeutický systém
a ne jenom o nějaké cvičení. :-)

No a kolik že ten VYPROŠŤOVÁK PRO NOŽKY stojí?

Cením si ho na 1 250 korun českých.

To je tolik, kolik byste zaplatili za jednu dobrou lekci u fyzioterapeuta.  

Vy se však díky Vyprošťováku pro nožky budete moci doslova a do písmene opečovávat každý den, protože součástí systému je i masáž nohou, kterou vás naučím. :-D

Dobrá nabídka, že?

A kdyby se vám to přeci jenom zdálo dost a uvažovali byste o tom, že raději zajdete s rodinkou na večeři, mám pro vás ještě jedno naprosto skvělé překvapení.

Abych co nejvíce podpořila proces hojení vašich nožek, zajistila jsem vám jako BONUS k této členské sekci 5% slevu u největšího českého on-line obchodu s barefoot obuví!

A tomu já říkám skvělý „bonus navíc“. Protože ten, kdo pravidelně kupuje barefootové botky, si lehce spočítá, že se mu investice do členské sekce velmi rychle vrátí. :-)

Sleva je dokonce přenositelná a můžete ji používat i pro členy rodiny nebo přátele.

No, tomu já říkám dobrý byznys.

A TEĎ JEŠTĚ K OTÁZKÁM, KTERÉ VÁS NEJVÍCE ZAJÍMAJÍ

Pro koho je tedy Vyprošťovák pro nožky vhodný?

Pro každého, kdo si přeje obnovit přirozené funkce svých nohou. Pro ty, kteří si přejí „nahodit“ své tělo tak, aby nohy opět spolupracovaly s kyčlemi či břišními svaly a fungovaly v kompletních svalových řetězcích, které jim od přírody náleží. Pro ty, kteří se chtějí více o nožkách dovědět. Ať už o těch svých nebo obecně. :-) A v neposlední řadě pro ty, kteří touží po krásných nožkách, které je radostně pronesou životem.

Jaké zdravotní obtíže Vyprošťovák pro nožky léčí?

Vyprošťovák pro nožky léčí poruchy pohybového aparátu v oblasti nohou. Pomůže vám tedy s vbočenými palci, kladívkovitými prsty, pokleslými klenbami či nestabilními kotníky, včetně těch po zranění. Díky svalovému řetězení, které budeme aktivně využívat, vám může pomoci také s bolestmi kolen, kyčlí, zad či krční páteře.

Zvládnu cviky, které se v něm používají?

Pokud se zvládnete posadit do tureckého sedu, troufám si říci, že všechno ostatní ve Vyprošťováku pro nožky projdete v naprosté pohodě. Cvičíme v sedě na zemi, vsedě na židli a ve stoje. Videa jsou také skvěle a srozumitelně natočená, takže se je zvládnete bez problému naučit.

Nevím, jestli se donutím pravidelně cvičit, pomůžete mi i s tím?

Jasně. :-) Systém je vytvořený tak, aby vám čas „nebral“, ale naopak „dopřával“. Je také velmi příjemný a plný prožitku, díky čemuž se budete těšit, až si ho zacvičíte, místo abyste se nutili. A hlavně – cvičení zabere 5 – 15 minut denně, podle toho, jak moc se mu budete chtít věnovat, a po prvním týdnu už ho ani nebudete muset cvičit každý den. Myslím si, že za těchto podmínek to zvládne opravdu každý, komu na těch nožkách aspoň trochu záleží.

Jak můžu vědět, že mi cvičení pomůže?

Cvičení je velmi inteligentní, efektivní a pracuje přímo s vaším mozkem. Jsem si jistá, že vašim nožkám prospěje a uleví jim. I přesto jsem si však vědoma toho, že mohou nastat situace, kdy váš stávající problém nevyřeší. To když někdo třeba přehlédne, že jsou bolesti revmatického původu a je nutné léčit je na úrovni vnitřních orgánů. Nebo když má někdo natolik ochablé břišní svaly, že se do nich svalové řetězce nohou prostě chytit nemůžou. Pro tyto účely mám však připravenou skvělou pojistku.

Pokud vám Vyprošťovák pro nožky do 30 dní nepomůže, můžete ho bez jakéhokoliv vyptávání a okolků vrátit a my vám pošleme vaše peníze zpět.

Obě dvě strany jsou tak chráněné a v bezpečí, vy i já, přesně tak, jak to mám ráda.

Pokud tedy vaše nožky volají po péči a po dávce života a aktivace, není nad čím váhat.

Cesta je volná, připravená a bezpečná.

Stačí kliknout na tlačítko níže a vydat se na ní. :-)

Potřebujete se na něco zeptat?

Napište mi na e-mail dotazy@marketastrnadova.cz a já vám ráda odpovím.