Online minikurz ZDARMA

AKTIVNÍ RUKA

Kurz, který navždy promění vaši yogovou praxi

Naučte se fyzioterapeutický fígl, jak při yoze správně aktivovat ruku. Každé vaše cvičení pak bude mít mnohem větší efekt.

Minikurzem už prošlo 0 lidí.
  • Možná s yogou právě začínáte.
  • Možná už jste s ní zažili své.
  • Dnes vás každopádně naučím něco převratného.

Podařilo se mi totiž propojit dva úžasné léčebné systémy – yogu a fyzioterapii. Vznikla tak unikátní fyzioterapeutická yoga a kousek z ní vám dnes předám v minikurzu Aktivní ruka. 

Markéta Strnadová
celostní fyzioterapeutka a autorka knihy Z lásky k pohybu

Milá Markéto, jógu cvičím přes 20 let a několik let ji i vyučuji. Vaše výuková videa k Aktivní ruce jsou naprosto skvělá! Okamžitě jsem to zařadila do své praxe a konečně procítila, že nemusím mít ruce namakané, aby byly silné. Najednou váhu těla nenesou ruce samotné, ale celá záda i břicho. Také jsem ten postup začala ukazovat svým studentům a i ženy s tenoučkýma rukama (jako mám já) mají teď ve střeše krásně postavené lopatky.
Klaudia

Aktivní ruka ihned změní váš prožitek při cvičení a znásobí blahodárné účinky yogy na vaše tělo i duši. Bude se vám díky ní lépe dýchat, uvolníte se, zesílíte a zároveň se stanete daleko flexibilnějšími, než jste byli doteď. Ať už yogu léta vyučujete, nebo s ní teprve začínáte, provedu vás tréninkem a věřím, že budete nadšení.

Tak si pojďte vyzkoušet, jak příjemná, uvolňující a zároveň intenzivní umí yoga být.

Kurzem už prošlo 0 lidí.
Pustila jsem se s vámi už před časem do videí na Aktivní ruku a začala jsem si zapojení ruky a prstů víc všímat i při běžném cvičení jógy. Teď vnímám víc opory a stability i v každodenním životě, například při rozhodování, a vnímám, jak se všechno propojuje.
Petra
Markéto, děkuji za Aktivní ruku, už jsem ji celou vyzkoušela a musím říct, že je to super. Cítila jsem mnohem větší zapojení rukou a zároveň jsem si i víc uvědomovala tělo, v pozicích jsem přestala být jakoby spadlá. V twistu jsem měla pocit, že jsem se dostala dál, a rozhodně se mi i lépe dýchalo.
Katka

Těším se na vás v minikurzu!

Markéta Strnadová
celostní fyzioterapeutka a autorka knihy Z lásky k pohybu