Lék na covid je na světě. Zadarmo a dostupný pro každého

Přátelé, tenhle článek by si zasloužil velkou oslavu. Nejde o ten článek jako takový, ale o zprávu, kterou nese:

Máme lék na covid! 🥳🥳🥳

Já, vy, my všichni. Dostupný pro každého a zadarmo. Funguje dokonce nejen jako lék, ale i jako prevence. A můžeme si ho vytvořit ve své vlastní krvi!

Vím, že se to některým z vás možná už nezdá aktuální. Tím spíš čtěte až do konce, protože tenhle fascinující objev není zdaleka jen o covidu. Však mě znáte. ;-)

Než se k němu dostanu, dovolte mi prosím kratičkou předehru s úvodem. Kdybyste o ni nestáli, sjeďte níž na nadpis Máme vědecky potvrzený lék na covid.

Tak jdeme na to.

Před pár týdny jsem se vrátila ze svého druhého týdenního pobytu s Joem Dispenzou.

Tentokrát jsme byli ve Vídni a zatím vám to nebudu popisovat. Proč? Protože když o tom začnu vyprávět, hodně těžko se mi zastavuje, a navíc je to fakt těžké vystihnout. :-)

Jediné, jak bych vám to teď byla schopná popsat, by bylo v barvách a v pocitech. Představte si jemně narůžovělou fialovou barvu se zlatými odlesky. Jak klesá ze stropu na sál plný bdělosti a přijetí a přesně v tu chvíli se začnou dít divy.

Představte si koherentní léčení prodchnuté tak klidnou, upřímnou a hlubokou láskou, že ještě 5 minut po něm ti, kdo byli léčeni, pláčou, tulí se vám v náručí a všichni zúčastnění jsou absolutně dojatí.

Bylo to veliké. Dojemné. Srdce otevřená dokořán, sál napumpovaný radostí a i tak mocnou tmavou zemitou energií, až jsme z toho byli úplně štajf. Chvíle tak silné, že si s kamarády o přestávce říkáte: „Meingott, jestli se tohle děje už druhej den, co se tady ještě může stát?“

Fakt jsme poskočili. Jako individuality, jako skupina. U mě se prožitky v meditacích posunuly na úplně novou úroveň, takže se teď do nich nořím s ještě větším nadšením a odhodláním než dřív. Je to jízda.

První dobrá zpráva z pobytu je, že jsme my, Češi, měli velmi silné zastoupení. Pokud si to dobře pamatuju, bylo nás tam 24. To je z celkového počtu 2 400 účastníků každý stý.

Dobré, ne? Na to, že tam byl zase celý svět (cca 60 zemí), je to fakt skvělá bilance a mě neskutečně těší, když si představím, kolik jsme toho „přivezli“ domů.

Druhá dobrá zpráva je důvod, proč píšu tenhle článek.

Máme vědecky potvrzený lék na covid

My, Dispenzovci, už o téhle informaci víme od ledna 2022. Když nám byla předložena, nesměli jsme to zatím nikde říkat, bylo to důvěrné a tajné. Čekalo se totiž, až se pro širokou veřejnost dokončí vědecká studie se všemi důkazy a potvrzeními. A právě ve Vídni přišla zpráva, že už je hotovo! :-)

Je to zpráva úžasná, nádherná, pro mnoho lidí až neuvěřitelná, takže ji určitě chci sdílet a udělám to nejlépe, jak budu schopná. Pokusím se vysvětlit vše pořádně a zároveň srozumitelně.

Ještě předtím si však dovolím jedno upozornění pro vědeckou obec. Moje články jsou primárně určeny pro laické publikum, a proto vše maximálně zjednoduším a vynechám všechny termíny a okolnosti, které by snižovaly srozumitelnost tohoto článku (krevní plazmu nahradím krví apod.).

Proto prosím lékaře, vědce a další odborníky o pochopení a respekt k mému způsobu vyjadřování. Pokud vás toto téma zajímá a nepřejete si číst mé doprovodné informace, můžete rovnou srolovat ve článku až dolů, kde jsou odkazy na plnou verzi odborné studie a na videa, kde vše rozsáhle vysvětluje autor studie. ;-)

Nejdřív vám povím, jak tato studie začala

Když přišel covid a všechna s ním související opatření, zavřely se i vědecké laboratoře. Jedinou výjimkou platící pro laboratoře byly výzkumy týkající se koronaviru, protože by mohly pomoci s řešením krize.

V tu chvíli se vědec Dr. Hemal Patel a Joe Dispenza znali jen letmo. Doktor Patel měl už nějakou dobu v laboratoři vzorky krve od těch, kdo byli s Joem na týdenním meditačním pobytu, ale zatím nedošlo na žádnou konkrétní akci.

Když se ale objevila opatření a všichni se chtěli vrátit do laboratoří a pracovat, rozhodli se, že začnou právě tady. Zkusí udělat pár pokusů s krví meditujících a koronavirem.

Vzali tedy krev lidí, kteří pravidelně meditovali, a smíchali ji s uměle vytvořeným, „laboratorním“ typem koronaviru. To samé udělali s „kontrolním vzorkem“, tedy s krví lidí, kteří nemeditují. A to, co viděli, je mírně řečeno překvapilo. Spíše by se dalo říci, že byli v šoku.

Ve vzorcích s krví lidí, kteří nemeditují, se stalo to, co se dalo očekávat. Vir napadl buňky. V sadě vzorků, kde byla krev lidí, kteří dlouhodobě a pravidelně meditují, se to ale nestalo. Buňky zůstaly zdravé.

Dovedete si představit ten údiv? Tu emoční a myšlenkovou bouři, kterou to spustilo? :-)

Pro tým laboratoře bylo rozhodnuto, tohle se musí zkoumat dál

V další fázi pokusů smíchal tým Dr. Patela lidské plicní buňky s koronavirem a krví lidí, kteří buď pravidelně meditují, nebo nemeditují (kontrolní vzorek).

Předchozí výsledky se znovu potvrdily. Plicní buňky s krví meditujících zůstaly nepoškozené, na rozdíl od buněk v kontrolním vzorku.

Jak je tohle možné?

Budu k vám úplně upřímná. V roce 2022 jsem během živého vysílání z Marco Islandu viděla všechny ty přístroje, grafy a podrobně vysvětlené megasložité vědecké postupy, které následovaly. A jediné, co můžu říct, je, že smekám.

S jistotou věděli jenom to, že jsou buňky zdravé. A museli přijít na to, proč = jakým mechanismem se to děje.

Tohle je jeden z obrázků, který byl pro tento proces rozhodující.

Vlevo jsou buňky z kontrolní skupiny = vykoupané v koronaviru a krvi těch, kteří nemeditují. Uprostřed jsou vzorky s krví začínajících meditujících. A vpravo jsou vzorky s krví pokročilých meditujících.

Pohled do mikroskopu na vzorky krvelidí, kteří: 1. vzorek: nemeditují; 2. vzorek: jsou v meditaci začátečníky; 3. vzorek: jsou pokročilí meditující.
Jestli chcete obrázkům hlouběji porozumět, pusťte si video s celou prezentací Dr. Hemala Patela. Odkaz najdete na konci článku.

Čím více jste na obrázku vpravo, tím vypadají buňky „chlupatější“. Ty chomáčky jsou totiž virus, který sedí na buňkách, a ne v buňkách, jako je to u vzorku vlevo. To máte zobrazené na tomto obrázku:

Dr. Hemal Patel ukazuje na prezentaci, jak vypadají buňky napadené virem.
Jestli chcete obrázkům hlouběji porozumět, pusťte si video s celou prezentací Dr. Hemala Patela. Odkaz najdete na konci článku.

Prvními pokusy se tedy zjistilo, že v krvi pravidelně meditujících musí být něco, co chrání buňku zvenku a co zabraňuje, aby do ní virus vůbec vstoupil.

Následovala další fáze složitých a velmi nákladných pokusů. Na konci je k radosti nás laiků jasný a jednoduchý výsledek.

Našel se protein SERPINA5, který chrání buňku a zabraňuje vstupu koronaviru do jejího nitra. 🥳

Ti, kteří pravidelně meditují, ho mají v krvi, a právě jeho efekt pozorujeme.

Toto zjištění vyvolalo vlnu dalších otázek

Super, našli jsme to. Otestovali jsme to v laboratoři, dobře prověřili a potvrdili. Toto už máme prozkoumané. Děje se to ale opravdu v reálném životě?

  • Můžeme získat nějaké informace o tom, jestli tento proces probíhá nejenom v „laboratorní misce“, ale také v lidských tělech?
  • Děje se to jenom s naší uměle vyrobenou neškodnou verzí viru, nebo i s reálným virem covidu?
  • Vzorky krve pocházely od lidí, kteří se účastnili týdenního pobytu s Joem. Tam se medituje minimálně 35 hodin. To je zhruba 5 hodin meditace denně. Projevují se ochranné účinky i u lidí, kteří praktikují doma, s běžnou denní dávkou meditace?

Proto vznikla další část studie, které se zúčastnili lidé praktikující Dispenzovy meditace, a to ze 66 zemí světa.

Účastníci měli za úkol vyplnit podrobný dotazník, ve kterém se zjišťovalo zejména:

  • zda prošli onemocněním covid
  • jaký měli průběh a jaké měli příznaky
  • jak dlouho už meditují
  • jak často a jak pravidelně meditují

Následně se vytvořila veliká statistická analýza, ze které velmi jednoduše řečeno vyplynulo toto:

  • Ano, odpovídající efekt ochrany můžeme sledovat i u reálných osob a reálného viru COVID-19.
  • Čím zkušenější jsou meditující, tím vyšší je šance, že covidem neonemocní.
  • Když už covidem onemocní, mívají mnohem mírnější příznaky a mnohem rychleji se zotavují.

Pro dosažení těchto efektů je zapotřebí meditovat déle než 6 měsíců, a to v dávce 5 až 7 hodinových meditací týdně. (Vím, že to některým z vás zní šíleně a že vám to nepřipadá reálné. Důležité je prostě někde začít, kdyžtak si pro uklidnění přečtěte článek Dva klíčové prvky uzdravení >>, kde vysvětluju, jak se meditační praxe postupně buduje.)

K dokreslení výše zmíněných účinků vám přikládám grafy týkající se příznaků covidu: mozkové mlhy, ucpání nosu, ztráty čichu a délky onemocnění.

Jestli chcete grafům přesně porozumět, pusťte si video s celou prezentací Dr. Hemala Patela. Odkaz najdete na konci článku.

Tak to bychom měli obsah studie.

Teď by bylo fajn pozastavit se ještě nad tím, co všechno z toho vyplývá pro reálný život

Věřím totiž, že je toto zjištění pro spoustu lidí minimálně zajímavý benefit plynoucí z meditace, jeho dopady jsou ale mnohem hlubší.

Dobrá zpráva pro ty, kteří nemeditují a ani nechtějí meditovat.

Protein SERPINA5 byl dle Dr. Dispenzy a Dr. Patela paralelně objeven i farmaceutickým průmyslem. Dá se tedy očekávat, že se budou hledat cesty, jak ho vyrábět a dodávat ve formě léčiva.

To abychom uspokojili i ty, které nadchl název tohoto článku, ale děsí je slovo meditace. :-)

A teď ještě lepší zprávy pro ty, kdo už meditují nebo si s tou myšlenkou čím dál více pohrávají.

COVID NENÍ JEDINÝ

Jsme teprve na začátku výzkumů, které se snaží najít a vysvětlit konkrétní mechanismy, díky nimž mají meditující tak překvapivé a nádherné výsledky v oblasti léčení.

Jejich krev je doslova nabušená aktivními léčivými látkami, často v překvapivě vysoké hladině, a vědci se snaží přijít nejen na to, o jaké látky se jedná, ale také na to, jak konkrétně působí. A hlavně – kde se vůbec v těle berou?

V současné chvíli se takto zkoumá cca 60 vážných onemocnění, u kterých jsou doložené lékařské záznamy o uzdravení díky cílené a kvalitní meditaci.

Rakovina, onemocnění štítné žlázy, široké spektrum neurodegenerativních onemocnění, posttraumatická stresová porucha, ekzémy, deprese, úzkosti, následky mozkových příhod, srdeční onemocnění…

Ta škála je opravdu obrovská. Volně cituji Dr. Patela: „V podstatě můžete říct název nemoci a bude na seznamu.“ Tak široké léčebné účinky meditace má. Snad u každé nemoci jsou zaznamenaní uzdravení a u hlavních diagnóz je uzdravených tak veliké množství, že už se to dá statisticky zkoumat.

A teď si zkuste odpovědět na tuto otázku:

Víte o JEDNOM LÉKU, který by prokazatelně léčil 60 nemocí naráz? Víte o nějakém takovém na trhu?

A víte o takovém léku, který by zároveň neměl ŽÁDNÉ NEGATIVNÍ VEDLEJŠÍ ÚČINKY?

Když se navíc podíváte na příběh s covidem, je to vlastně úžasné. Meditující měli ten lék v krvi daleko dříve, než se vůbec „vědecky objevil“. Byli chránění od začátku pandemie.

Tělo VÍ. Tělo ZNÁ. Cítí, rozpoznává, umí se bránit. Chápete tu sílu a důležitost pro budoucnost? Člověka z toho až zamrazí, když mu to postupně dochází…

Abych nezůstala jen u citování a vysvětlování studie, přidávám i vlastní zkušenost

Věřím tomu? Vnímám u sebe jako u pokročilé meditující takové ochranné účinky?

Nemůžu to říct jistě. Já jsem také skeptik (stejně jako Dr. Patel) a hlavou mi neustále běží spousta „proměnných“. Můžu s vámi ale sdílet toto.

Já a můj manžel jsme covid prodělali až letos na jaře 2023. Do té doby jsme ani jednou neměli příznaky, kvůli kterým by bylo potřeba se otestovat. Žádné horečky, rýmičky, žádná ztráta chuti a čichu. To vše i přesto, že je můj syn ve střídavé péči, u táty několikrát covidem prošel a já pochybuji, že k nám domů jezdil úplně „čistý“.

Možná jsme s manželem covid měli, ale jenom s minimálními příznaky. Možná máme takovou pohodu a podmínky, že i když přišel, tělo si s ním zvládlo popracovat.

Možná nás doma chráním i jinými mechanismy, protože se postupně ukazuje, že veliká část účinků meditace souvisí nejen se složením krve, ale také se změnami elektromagnetického pole, které může mít z meditujícího přesah i na jeho blízké okolí.

Bůh ví. Možná jsem manžela chránila, možná máme dobrou imunitu, zpětně to nejsem schopná vyhodnotit.

Letos jsme ale na měsíc odjeli do Thajska. V zimě, což není moc chytré a tělu to dá zabrat. Na dovolené jsem meditovala jen dvakrát týdně půl hodiny. Tři týdny po návratu mě navíc zastihla fakt silná sněhová vánice, o které si myslím, že byla klíčová pro další oslabení mé imunity. A tři dny nato jsem lehla s covidem.

Jak to probíhalo?

I když jsem měla dva dny skoro 39 °C, byla jsem schopná každý den dvě hodiny pracovat. Musela jsem, protože vrcholil redesign webu a bylo to potřeba. (Přiznejme si, že jsem spíš chtěla, protože jsem workoholik a perfekcionista. ;-) ) Takže horečky v začátku jsem docela zvládla.

Třetí den už jsem byla schopná trochu fungovat, a tak jsem se mohla postarat o manžela, který to ode mě chytil a který se do té doby staral o mě. :-D Takže pořád dobrý.

Po pár dnech ale přišla ztráta čichu. A to mě fakt NAŠTVALO. Cítila jsem se jako nasupený Hulk a vůbec jsem nebyla ochotná přijmout prognózy, které jsem se dočetla na internetu.

Uvnitř jsem zařvala: „To teda ne!“ Šla jsem si dát dechové cvičení a pořádnou meditku s pořádným vnitřním záměrem a rozhodnutím (ta vnitřní pevnost je důležitá), že se prostě uzdravím!

A hádejte co. Za dva dny se mi začal čich vracet. Za týden byl úplně v pořádku. Pro srovnání, mému manželovi, který nemedituje a taky ten čich ztratil, to trvalo několik týdnů.

Nemůžu 100% říct, že to bylo meditací. Jeden člověk je moc malý vzorek na takové tvrzení. Nemůžu s jistotou ani říct, co bylo způsobeno meditkou a co dechovým cvičením. Toho jsem si také vědoma. Ta odlišnost vůči manželovi mě ale potěšila. Pro mě osobně to byl další signál, že jdu správnou cestou.

Po covidu přišla ještě postcovidová mozková mlha a deprese, ale i to jsem myslím rozdýchala a rozmeditovala, protože to za tři dny zmizelo. Je těžké tvrdit to s jistotou, protože neexistuje „kontrolní Markéta“, která meditace a dech nepraktikuje, a já bych mohla srovnat její vývoj s tím svým. :-)

Myslím ale, že to nepotřebuju. Meditovala bych tak jako tak, takže si vlastně jenom sbírám zkušenosti a dlouhodobě to všechno pozoruju a vyhodnocuju. Moje zkušenost se v tuto chvíli přiklání k souladu s výsledkem studie.

Ještě než skončím, ráda bych vám řekla pár slov o Dr. Patelovi

Část lidí na pobytech ho nazývá „uspávačem hadů“. :-D Jak nastoupí na podium, vědí, že se budou nudit, a raději by meditovali. Druhá část ho naopak vítá nadšeným potleskem a výskáním, protože si uvědomují, že to je právě on a jeho tým, kdo dispenzovské komunitě dodává hloubku, reálnost a možnost přijetí širokou veřejností.

Evidence is the loudest voice = důkaz je tím nejsilnějším hlasem. To se zde naplňuje, to pomáhá k tomu, aby se mystično stalo vědecky vysvětlitelným faktem. Aby meditace nebyla „ezoproces“, kdy čekáme, až se stařík na obláčku usměje a konečně nám dá svolení být šťastní, ale jasně zmapovaný biologický proces se svými zákonitostmi a návody, jak dosáhnout na jeho účinky.

Stojí to miliony dolarů. Obrovské množství energie. Lámou se při tom rekordy v počtu zkoumaných subjektů. Běžně se zkoumá třeba 50 nebo 120 lidí, u Dr. Joea a Dr. Patela se chodí do tisíců. Taky se lámou časové rekordy. Covidová studie trvala celkem 3 roky, což je prý velmi dobrý a nadstandardně krátký čas. (Když tohle řekli, podlomila se mi kolena. Tři roky trvající meganáročný proces, a to je rychlé?)

Pro mě je Dr. Patel poklad. Jeho skepticismus, perfekcionismus a píle jsou v tuto chvíli zásadní, mnozí z nás ho za to velebíme, a když nám ve Vídni sdělili, že studii o covidu můžeme od této chvíle šířit dál, že už je hotová a má všechny náležitosti, které má správná studie mít, brečeli jsme dojetím.

Jako fakt. Normálně nám ukáply slzy dojetí, protože nám začalo docházet, jak velkou sílu a obrovské důsledky to může postupně mít. :-)

Důležité je také zmínit, že má tenhle proces dvě složky, dvě strany jedné mince. Ty, kdo praktikují, meditují a stávají se díky tomu okamžitým důkazem, co všechno je možné. A pak ty, kdo to zkoumají a dávají tomu vědecký podklad. Je to krásná symbióza.

Na úplný závěr bych ráda přidala pár vysvětlení ohledně Dr. Joea Dispenzy

Myslím, že už je správný čas jasně vám říct, proč tak často píšu právě o něm.

Je mi 38 let. Do osobního rozvoje jsem blázen od svých 15 let. Začalo to velmi brzy a je to má životní vášeň. Mám obrovské kvantum zkušeností na mnoha polích a Joe Dispenza rozhodně není jediným, jehož učení má podle mě smysl a je fajn ho následovat.

Důvod, „proč jsem teď u Joea“ a proč s vámi tolik sdílím tuhle cestu, je následující. Když vás k němu totiž „pošlu“, dostanete vše, co potřebujete.

Ucelený základ teorie. V knížkách i v kurzech, všechno důležité vám bude dobře a systematicky vysvětleno.

Ucelenou a krásně rozvinutou praxi. Mnoho meditací pro začátečníky, pro pokročilé, kratší, delší, jemnější i intenzivní… Můžete si vybrat a budete mít z čeho.

Další, co je podle mě důležité, je zástup lidí, kteří hlásí reálné a převratné výsledky meditační praxe pod jeho vedením. Mrkněte třeba na tento playlist ohledně rakoviny prsu >>

Tohle jen tak někde nevidíte a pro mě je to jeden z důvodů, proč „u toho chci rozhodně být“. Tady to má sílu. Tady to není filozofování, teoretizování, ale DĚLÁNÍ. Praxe a výsledky. Napříč obrovským spektrem odlišných lidí, kterým „to vyšlo“. To je prostě pecka.

V neposlední řadě je pak důležitá komunita. Když jsem se rozhlédla ve Vídni po sále, zase mi o něco víc došlo, jak výjimeční lidé tam jsou. Zaplatíš 2 300 dolarů za kurzovné. Pak si zaplatíš ubytování. Přejedeš z veliké dálky, spousta lidí lítá přes oceán. A pak sedm dnů MAKÁŠ.

Brzy vstáváš. Posloucháš teorii. Učíš se. Medituješ i několik hodin v kuse. Překonáváš překážky, nechuť. Stojí ti to za to.

To nejsou žádné oběti. To nejsou lidé, kterým to „musíš prodat“ a „musíš je ukecávat“. Když jedeš na weeklong (týdenní pobyt), jsi obklopen bojovníky, kteří se vědomě rozhodují o svém životě a pak podle toho JEDNAJÍ.

Miluju to. Miluju tu náladu, tu atmosféru. A tu lásku a radost, ve které se to ZÁROVEŇ nese. Láskyplný bojovník. To je ctnostná meta, která už se tady, na těch pobytech, zhmotňuje. Slovy to neumím popsat.

Dr. Joe je pro mě navíc v tuto chvíli velmi důvěryhodný, vlastně stále víc. Všechna ta systematičnost, opatrnost, důslednost. To, že se jde s věcmi „ven“, až když jsou dokončené studie. To, že u něj necítím manipulaci, a naopak vnímám skromnost, rovnocennost, humor a to, že nás upřímně chce posunout na svoji úroveň.

Roli celosvětového vůdce statisíců lidí musí být setsakramentsky těžké ustát. Zůstat uzemněný a ve svém středu. Brát si z toho sílu, radovat se a zároveň se z toho nezbláznit a nezpychnout.

I proto jsem tak ráda, že jsem u toho. Sleduji to. Vnímám. Naciťuji. V dokumentu Wild Wild Country jsem viděla, co všechno se může v takovém masovém hnutí „pokáknout“. Jaký průšvih to může být. A fakt mě těší sledovat, že tady to v tuto chvíli vnímám OK. Moc mě to těší, ukazuje mi to možnosti a jsem ráda, že i tohle můžu od Joea vstřebávat. Celkově je to obdivuhodné.

Shrnuto a podtrženo, Dr. Joe rozhodně není jediný. Také se učím i od jiných učitelů a spolupracuji se skvělými terapeuty, kteří mi na mé cestě pomáhají. To, že s vámi sdílím Joea, má ale své dobré a setsakramentsky důležité důvody. :-)

Nyní vám konečně můžu předat původní, plné zdroje informací:

Kompletní studie je dostupná na této stránce: https://www.sciencedirect.com/science/article/pii/S2666354623000893#abs0015

Oficiální vyjádření Dr. Joea Dispenzy ohledně studie je zde: https://drjoedispenza.com/dr-joes-blog/observing-a-research-milestone-meditations-impact-and-influence-on-immunity

Studii si můžete nechat obsáhle a podrobně vysvětlit přímo Dr. Patelem. Zde je videozáznam, který byl pořízen na pobytu ve Vídni: https://www.youtube.com/watch?v=tWyXIRQW6f0

Pokud chcete pořádný, opravdu pořádný nášup vědeckých a pozitivních informací ohledně meditací, podívejte se na záznam z Marco Islandu zde: https://drjoedispenza.com/scientific-research/evidence-is-the-loudest-voice.

Jako perličku si můžete srovnat, jak vypadal Dr. Patel před dvěma lety a jak vypadal teď ve Vídni. Pro mě je při srovnání videí krásně vidět, jak moc mu meditace prospívá, vyloženě omládnul. :-)

Tak a teď už nezbývá než tu radostnou zprávu roznést do světa.

Máme lék na covid. Já, vy, každý z nás. Koluje nám přímo v krvi a není tam sám.
Pokračujeme v naší objevné cestě a obrovsky se těšíme, co bude následovat dál. :-)

Markéta

PS: Pokud jste vědec nebo lékař, bude skvělé, když tuto zprávu rozšíříte po vlastní ose a bez mých doplňujících informací, které jsou důležité spíše pro mou práci a pro mé publikum.

Jsem zkušená fyzioterapeutka s celostním přístupem a autorka knihy Z lásky k pohybu, výborně hodnocené jak laiky, tak profesionály. Ve své práci lidem ukazuju, jak se díky propojení znalostí o pohybovém aparátu, tradiční čínské medicíně a osobním rozvoji jednoduše uzdravit z bolestí jak na těle, tak na duši. Mým online terapeutickým systémem Vyprošťovák a kurzem fyzioterapeutické yogy Yogarestart prošly už tisíce lidí v Čechách i na Slovensku.
Komentáře