Do 11. prosince si můžete koupit knihu Z lásky k pohybu se slevou 100 Kč.

Zachraňte se před operací zad

Mnoha lidem je operace zad nabídnuta jako jediná možnost léčby. Díky zkušenostem ze své praxe však vím, že tomu tak často není, a že mnohdy stačí pár minut kvalitního cvičení denně, aby se záda sama „zázračně“ zhojila.

Je mi jasné, že to některým z vás může připadat nereálné. A taky je mi jasné, že tomu možná nevěříte, i když si to vlastně z hloubi srdce přejete.

Proto vám předám zkušenost pana Tuzara a jeho partnerky Aleny, kteří přesně takovým procesem prošli. Abyste nakoukli do toho, jak to funguje a že to můžete vyzkoušet taky. :-)

Chci se podělit o naši zkušenost s cvičením Vyprošťováku. Moje partnerka Alena, ročník 1957, se kterou společně žijeme jednadvacet let, trpí od dětství bolestí zad v oblasti bederní páteře. V polovině srpna 2015 ji začala záda bolet a postupně bolesti zesílily natolik, že se ani neotočila na posteli a plakala, že chce umřít.

Místní ortoped jí dal obstřik, který jí vůbec nepomohl, a tak jí doporučil infuze. Po absolvování pěti infuzí nedošlo ke zlepšení, takže dostala dalších pět. Ani po deseti infuzích nedošlo k předpokládanému zlepšení, nemohla normálně chodit, v autě si lehala na zadní sedadlo, bylo pro ni velké utrpení se do auta vůbec dostat, a pro velké bolesti nemohla spát. Takže byla poslána na CT, kde zjistili dvě vyhřezlé plotýnky.

Když přišla s nálezem k neurologovi, byla jí jako jediná možnost nabídnuta operace.

operace

Vzhledem k tomu, že zná několik lidí po operaci páteře, tak ji rezolutně odmítla. Stále brala růžové pilulky, protože bolest byla velká, a nezlepšovala se s odstupem času. Byla z toho vystresovaná a velmi trpěla neustálými bolestmi.

Protože si nemohla dovolit z pracovních a finančních důvodů zůstat na nemocenské, denně jsem ji vozil do a z práce. Také jsem jí musel pomáhat s oblékáním, protože přes velké bolesti si neoblékla ponožky ani boty.

Pracovní dobu má od 6 hodin, tak po příjezdu domů jsem někdy sledoval v televizi Studio 6 na ČT2. A tam jsem asi začátkem října uviděl paní Markétu a ona hovořila o cvičení na bolesti zad a měla tam svou emailovou adresu.

Po prostudování jejích stránek jsem neváhal a objednal Vyprošťovák.

Měl jsem i štěstí, že byl zrovna ve slevě, ale koupil bych ho i za plnou cenu.

Po zaplacení jsme získali přístup k cvičebním videím se slovním doprovodem od paní Markéty. Cviky jsou jednoduché, provádějí se vleže. Moje partnerka si v té době nemohla obléknout ponožky a nazout boty a záda ji bolela i při chůzi. Koupil jsem karimatku a partnerka začala cvičit. Už po třech dnech cvičení došlo k pozitivním změnám, bolest při chůzi se zmenšila a po týdnu cvičení si, i když s obtížemi, oblékla ponožky a nazula boty.

Dnes, i přestože občas vynechá, ji záda nebolí a žije jako člověk se zdravými zády.

Shodou okolností byla tento týden na preventivní prohlídce u své praktické lékařky, která se podle výsledků na CT domnívala, že Alča nemůže ani pořádně chodit a velmi se divila, že si sama sundala boty a ponožky a bez její pomoci se položila na vyšetřovací lůžko kvůli EKG.

Takže co říci?

Při dřívějších bolestech zad růžové pilulky a pokud možno v klidu.

Dnes, po praktickém použití Vyprošťováku, oba litujeme, že jsme ho nepoznali alespoň o dvacet let dříve.

Děkujeme Vám, paní Markéto, za Vyprošťovák, děláte opravdu nádhernou práci. Ať se Vám daří, a ať dál pomáhá trpícím s bolavými zády.

Zdravíme Vás

Milan Tuzar s partnerkou Alenou

IMG_2498

 

Hezké, že? I takto to může vypadat, když se cvičí opravdu dobře a efektivně. 

A kdybyste se chtěli o tom superléčivém cvičení dovědět více a nahlédnout do jeho principů, není nic jednoduššího. Stačí si stáhnout e-book Zázračné tělo zdarma a já vám vysvětlím, jak to všechno funguje.

Markéta

 

Jsem zkušená fyzioterapeutka s celostním přístupem a autorka knihy Z lásky k pohybu, výborně hodnocené jak laiky, tak profesionály. Ve své práci lidem ukazuju, jak se díky propojení znalostí o pohybovém aparátu, tradiční čínské medicíně a osobním rozvoji jednoduše uzdravit z bolestí jak na těle, tak na duši. Mým online terapeutickým systémem Vyprošťovák a kurzem fyzioterapeutické yogy Yogarestart prošly už tisíce lidí v Čechách i na Slovensku.
Komentáře