Zkrocení zlé ženy

Kolikrát už jsme to v posledních letech slyšely. „Ty jsi prostě jako chlap. Jsi příliš jangová. Zkus na chvíli zpomalit, vypnout a jen tak být. Měla by ses o tu svoji ženskost trochu postarat.“

Kolik z nás to trápí a snažíme se sebe samé změnit.

Abychom byly více yinové, měkké. Nosily sukně, pekly chleba, vařily, nakupovaly, dekorovaly. Obohacovaly svět tou krásnou něžnou energií, která nám byla dána.

No jo. Jenže mnohým z nás jí zas tak moc dáno nebylo. Navíc máme bloky, strachy a nedostatky, které nám ji brání použít. Často se také ocitáme v situaci, kdy si to prostě a jednoduše nemůžeme dovolit.

A pak smutníme. Kráčíme světem s pocitem „nejsem dost dobrá“ a nutíme se do něčeho, v čem nám není dobře.

Tak s tím něco uděláme, ne? :-)

Protože tohle přeci nemá s konstruktivním přístupem k životu moc společného.

Posílám vám krátké video, které vám doufám, cestu k ženskosti zpříjemní a usnadní. Poodhalí vám ji na příkladu vašeho těla. Tak, jak to mám ráda a jak už jsem mnoho věcí „z duchovní oblasti“ pochopila.

Uklidňující, že? :-)

Kdybyste si teď přály ty své poloviny yin a yangu zharmonizovat, můžete se se mnou zdarma naučit Aktivní ruku. Postará se nejen o vaše tělo, ale také o vaši duši, vysvětlím vám to ve videích uvnitř.

Vy teď navíc můžete připojit vědomí, že při cvičení oběma rukama harmonizujete pravou a levou hemisféru a nastolujete tím rovnováhu mezi mužským a ženským principem. ;-)

 

Jsem zkušená fyzioterapeutka s celostním přístupem a autorka knihy Z lásky k pohybu, výborně hodnocené jak laiky, tak profesionály. Ve své práci lidem ukazuju, jak se díky propojení znalostí o pohybovém aparátu, tradiční čínské medicíně a osobním rozvoji jednoduše uzdravit z bolestí jak na těle, tak na duši. Mým online terapeutickým systémem Vyprošťovák a kurzem fyzioterapeutické yogy Yogarestart prošly už tisíce lidí v Čechách i na Slovensku.
Komentáře