Emoce a tělo podruhé

v minulém rozhovoru s Terezkou Kramerovou jsme si vysvětlovali, že emoce a tělo jsou propojené, a že se nejedná o nic abstraktního, naopak velmi reálného, hmatatelného a vědecky doložitelného.

V tomto videu jsme však šly s Terkou mnohem dál.

Protože často až ukázky a životní příběhy toho, jak to v praxi funguje, člověku pomohou POCHOPIT, jak silná tato vazba je a jak mocně ji lze pro život použít.

Destruktivně a nevědomě, protože funguje, ať už chceme nebo ne, nebo naopak k tomu, abychom svůj život z hloubky uzdravili.

V tomto videu vám tedy povyprávíme o tom, jak urychlit hojení kostí po zlomenině, jak se dostat během pár dnů z akutního onemocnění střev, taky jak si popovídat se svým zubem před jeho vytrhnutím nebo jak díky postavení těla poznat, kdo potřebuje naši pomoc a na koho si naopak máme dávat majzla.

Součástí rozhovoru jsou i jasné a praktické návody na to, jak vše ihned aplikovat ve svém životě.

Stačí jedno kliknutí a vše je vám hned k dispozici.

PS:

S tréninkem vaší mysli vám pomůže Terezčin e-book Lékarnička v hlavě. To abyste měli aspoň na začátku vedení a průvodce, protože i práce s myslí je DOVEDNOSTÍ, kterou se je třeba poctivě a postupně naučit.

A s rozluštěním toho, jestli potřebujete léčit pohybový aparát, orgány nebo psychiku, vám zase pomohou mé diagnostické e-booky, které na vás čekají ZDE.

Tak ať vám zdraví kvete,

Markéta.

Jsem zkušená fyzioterapeutka s celostním přístupem a autorka knihy Z lásky k pohybu, výborně hodnocené jak laiky, tak profesionály. Ve své práci lidem ukazuju, jak se díky propojení znalostí o pohybovém aparátu, tradiční čínské medicíně a osobním rozvoji jednoduše uzdravit z bolestí jak na těle, tak na duši. Mým online terapeutickým systémem Vyprošťovák a kurzem fyzioterapeutické yogy Yogarestart prošly už tisíce lidí v Čechách i na Slovensku.
Komentáře