Online kurzy

FYZIOTERAPEUTICKÉ YOGY

Budete-li mít po skončení webinářů chuť pokračovat ve cvičení, máte pro to výjimečnou příležitost – na webináře navazuje veliká slevová akce na oba moje yogové kurzy

Slevy poběží od pondělí 20. května do čtvrtka 23. května (do půlnoci). 

  • Kurz Yogarestart sleva 1000 Kč
  • Kurz Sestavy pro Yogarestartsleva 2000 Kč
  • Balíček obou kurzů najednou – sleva 3500 Kč

Všechny důležité informace o téhle akci dostanete v pravý čas e-mailem, tady si je ale můžete přečíst předem. :-) Najdete tu základní informace ke kurzům a také odpovědi na nejčastější otázky ohledně jejich koupě.

Slevy spustíme za:

K dořešení:

  • Vizuál pro balíček obou kurzů: zatím jen nahrubo spatlaný. Až s Markét doladíme zadání, necháme to vypiplat Janu. ;-)
  • Reference vybere Jituška. Stačí takhle tři?
  • Tlačítka u kurzů: mají vést do nového okna?

Základní informace o yogových kurzech

YOGARESTART

hlavní online kurz
Můj hlavní a vskutku převratný kurz fyzioterapeutické yogy vhodný pro začátečníky i yogové profíky. Už více než 1700 účastníků si vyzkoušelo, jak výrazně umí prohloubit prožitek ze cvičení i jeho ozdravné účinky pro tělo a duši.
SLEVA: 1000 Kč
Dělám něco pro sebe hned třikrát: přestala mě bolet noha, posiluju a začínám i hubnout. To byla moje noční můra, ale teď vím, že to půjde dolů bez stresu. To je fakt pecka!
Lenka P.

SESTAVY PRO YOGARESTART

navazující online kurz
Násobně větší kurz, který vám přinese násobně větší posuny, radost, klid, sílu i krásu. Kurz bude vaší knihovnou, do které můžete chodit mnoho let a vždycky v ní najdete takovou sestavu, která sedne vašemu psychickému i fyzickému rozpoložení.
SLEVA: 2000 Kč
Dělám něco pro sebe hned třikrát: přestala mě bolet noha, posiluju a začínám i hubnout. To byla moje noční můra, ale teď vím, že to půjde dolů bez stresu. To je fakt pecka!
Lenka P.

YOGARESTART + SESTAVY

výhodný balíček obou kruzů
Chcete se do cvičení pustit z gruntu a lákají vás oba dva kurzy? Kupte si oba najednou a ušetříte ještě víc! Začnete Yogarestartem a navážete Sestavami pro Yogarestart – přesně ve chvíli, kdy budete připraveni. Nemusíte čekat na další slevu celý rok.
SLEVA: 3500 Kč
Dělám něco pro sebe hned třikrát: přestala mě bolet noha, posiluju a začínám i hubnout. To byla moje noční můra, ale teď vím, že to půjde dolů bez stresu. To je fakt pecka!
Lenka P.

Odpovědi na nejčastější dotazy ke koupi kurzů

Jen nastřeleno.

Otázka na koupi obou kurzů (z původních Markétiných návrhů) mi tu přijde irelevantní, když je tomu výš věnovaný celý blok (nejsou blbí). Zmínku o prodloužené garanci bych dala do FAQ prodejek jednotlivých kurzů (tam bych přidala otázku, jeslti je to možné koupit s druhým kurzem najednou), případně i na tu stránku s objednávkou obojího dohromady.

Jsou tu přidané i některé otázky z FAQ prodejek, které nám přišly šikovné i sem. Zatím jen překopírované, lze smazat.

Mám si koupit Yogarestart, nebo Sestavy pro Yogarestart?

V Yogarestartu se naučíte základy fyzioterapeutické yogy, takže nejprve musíte projít jím. Sestavy pro Yogarestart jsou navazující kurz, bez znalostí a dovedností z Yogarestartu byste se v něm neorientovali.

Můžete si ale koupit oba kurzy najednou a procházet je postupně, svým vlastním tempem.

Otázka: uvést tady ten případ, že SPY zvládnou jen pokročilí fyzio-yogíni (viz Jituščina mamka)?

Můžu si koupit oba kurzy najednou?

Ano, můžete. Budete pak postupovat jeden kurz po druhém, svým vlastním tempem. Pokud o to požádáte, můžeme vám prodloužit garanci na Sestavy pro Yogarestart o další měsíc.

Kolik mi kurzy zaberou času?

Vymazlíme nějakou souhrnnou odpověď za oba kurzy? Tady jsou z jejich prodejek:

Odpověď pro YR: Mojí specialitou je vyzdvihnout to podstatné a předat spoustu hodnotných informací jasně, krátce a srozumitelně. Na první pohled to tedy vypadá, že je toho v Yogarestartu hodně, ale věřte mi, všechny tyhle věci jsou vlastně jednoduché a na živé akci jsme celý obsah kurzu zvládali projet za jeden jediný víkend. To je samozřejmě výjimečná situace, kdy se studuje i trénuje několik hodin denně, a je jasné, že většina z vás to takto nemá, uvádím vám to ale jako příklad, abyste měli obrázek, že i za jeden víkend to jde. Pokud ale potřebujete časový odhad, tak v Projektu Yogarestart máme učení rozvržené na 4 týdny, kdy každý týden věnujeme nácviku 2 lekce zhruba po 1,5 hodině. V reálu to tedy zabere stejně času jako docházení na dvě běžné veřejné lekce týdně, a to včetně dojíždění. 😉

Odpověď pro SPY: Takhle bych se neptala. Cílem není „rychle se to naučit“ ani „zvládnout kurz“. Cílem je užít si to a projít ho tak, jak to vám samotným bude nejlépe vyhovovat. Někdo projde všechny nácviky za 3 měsíce. A někdo klidně za půl roku nebo za rok, protože to bude chtít v klidu a hezky postupně. Sestavy pro Yogarestart je obsahem rozsáhlý kurz. Je to veliká knihovna, ze které můžete roky čerpat a roky se k ní vracet. Důležité je projít ji tak rychle, abyste všechno skvěle natrénovaly a zároveň vás to co nejvíce bavilo.

Jsou kurzy vhodné i pro muže?

Vymazlíme nějakou souhrnnou odpověď za oba kurzy? Tady jsou z jejich prodejek:

Odpověď pro YR: Pánové, muži, chlapi i chlapci! Jsem tak ráda, že jste dočetli až sem. Velká část populace si myslí, že je yoga pouze pro ženy. Výběr barev na této stránce také napovídá tomu, že se více orientuji na práci s něžnou polovinou lidstva. Dělám to tak, protože 95 % mých klientů jsou ženy. Yogarestart je ale ideálním cvičením i pro muže! Vyžaduje velikou sílu, flexibilitu, precizní koordinaci i schopnost dlouhodobé koncentrace mysli. A to jsou přeci kvality, které vyspělého muže přímo definují! Takže jestli vás to láká, neváhejte a připojte se k nám. Uvnitř členské sekce se vám přímo individuálně pověnuju a vysvětlím vám, jak Yogarestart přizpůsobit, aby nasytil i vás.

Odpověď ze SPY: Drazí muži, jsem moc ráda, že jste dočetli až sem. 95 % mých klientů jsou ženy a v tomto kurzu jsem to naplno zohlednila. Mluvím v něm v ženském rodě, celý je velmi jemně laděný. I tak vás ale může hodně obohatit. Například precizní technické provedení pozic, které se zde naučíte, vás podle mě bude bavit obrovsky. Nenaučíte se jenom „jak“, ale i „proč“. Dostanete velkou porci záměru a logiky. Pokud by na vás byl kurz příliš emoční, můžete k němu přistoupit stejně jako v Yogarestartu a prostě se tím nenecháte vyvést z míry.

Jak moc je to fyzicky náročné?

Tak, jak budete potřebovat. :-) Oba kurzy je možné přizpůsobit nejrůznějším omezením a indispozicím. Některé rady najdete rovnou ve videích s návodem ke cvičení, další speciality jsou v bonusech – přizpůsobení cvičení při bolestech, v těhotenství, při zkrácených svalech nebo při únavě.

Skvělé je, že vy sami jste ti, kdo si dávkují náročnost cvičení. A to tím, jak moc už ho umíte a jak moc zvládáte jeho prvky aplikovat. V praxi to znamená, že začátečníci a lidé s omezeními cvičí velmi jemně, a teprve jak sílí, uzdravují se a nabývají zkušeností, zvládnou cvičení v čím dál náročnější a kvalitnější verzi. Podle našich zkušeností si zdravou yogu užívá každá žena. Mladší i starší, štíhlá i plnější, hypermobilní i „zkrácená“, silná i velmi jemná.

Pokud jste výjimečný případ se speciálními potřebami, můžete se se mnou spojit po e-mailu a společně zjistíme, jestli je cvičení vhodné i pro vás.

Jak poznám, jestli můžu cvičit yogu, nebo mám jít do zdravotního cvičení?

Odpověď vytáhnout ze SupportBoxu, případně zde je formulace z webu FAQ:

Rozdíl mezi Vyprošťovákem a Yogarestartem je hlavně ten, že Vyprošťovák je cílený primárně k léčbě bolesti, zatímco Yogarestart k celkovému posílení a procvičení. Podívejme se na to blíže.

Jakmile má pacient bolesti, začínáme s Vyprošťovákem, protože je celý postavený speciálně k tomuto účelu – je to terapie, léčba. Uzdravuje tělo, obnovuje přirozené pohybové programy a je nejlepším předpokladem pro jakékoliv další cvičení.

Yogarestart má také ozdravné účinky, také hojí celé tělo. Oproti Vyprošťováku má navíc velikou výhodu ve stabilizaci a uklidnění psychiky. Jedná se však už o sport, o zátěž. A tělo, které nefunguje ideálně, ji nemusí zvládnout. Proto je potřeba nejdříve ho uzdravit z bolestí, aby tu hodinu cvičení a výraznou svalovou aktivaci uneslo. Ideálně aby si ji užilo. :-)

Pokud tedy člověk nemá bolesti, může rovnou do Yogarestartu. Pokud ale na bolesti trpí, doporučuji nejdříve vstoupit do Vyprošťováku.

Trápí mě bolesti, co mám dělat v takovém případě?

Klidně je poslat do Průvodce? Je to sem vhodné dávat?

Sjednotila bych s předchozí otázkou. Za mě úplně nejčistší by bylo, kdybychom je tady poslali na stránku Uzdravení z bolestí a nabídli jim paralelní slevu 10 % na kterýkoli kurz (V, VPN, Prův.).

Dají se kurzy koupit jako dárek?

Ano, oba kurzy můžete věnovat jako dárek, a to včetně dárkového poukazu. Napište nám prosím na e‑mail dotazy@marketastrnadova.cz a všechno s vámi zařídíme.

Jak dlouho platí přístupy do kurzů?

Přístupy nejsou časově omezené, tj. platí vám, dokud budu tuhle práci dělat. A kdybych s tím náhodou někdy skončila (což se rozhodně nechystám), budete mít garantovaný přístup ještě rok potom.