Příprava

Jako první spolu velmi krátce projdeme "organizační záležitosti". ;-)

 • Kde kurz vždycky najdete
  Tento kurz jsem připravila tak, aby byl vstup do něj co nejjednodušší. Nepotřebujete heslo ani registraci, stačí si dát úvodní stránku do záložek nebo si někam zapsat tuto webovou adresu: www.marketastrnadova.cz/yogove-uvolneni/cvicime
 • Autorská práva
  Prosím vás, abyste odkaz na tuto stránku nepředávaly třetím osobám. Je to moje práce, která mě živí, a bez příjmu bych v ní nemohla pokračovat dál. Jedinou vyjímku, se kterou jsem v souladu, tvoří rodina a absolutně nejbližší přátelé. Rovná se, svojí nejlepší kámošce to ukázat můžete, když bude jedna a nebude to šířit dál. ;-) Děkuji vám za pochopení.
 • Velikost a kvalita videí

  Pamatujte na to, že si videa můžete zvětšit na celou obrazovku, stačí zmáčknout hranatý symbol úplně vpravo dole ve videu. Pro návrat do běžného režimu stačí zmáčknout klávesu "esc" nebo ten samý symbol znovu.

  Kdyby se vám videa nezobrazovala pěkná a ostrá, klikněte na třetí symbol zprava - ozubené kolečko, poté na "kvalita" a nastavte si HD verzi na 720p. Pokud by to nešlo, je to horším připojením k internetu.

 • Trénink Aktivní ruky
  Yoga pro okamžité uvolnění navazuje na kurz Aktivní ruka. Pokud jste se sem nedostaly přes něj, ale jakoukoliv jinou cestou, a nevíte, o čem je řeč, jděte SEM>> a já vám kurz zadarmo pošlu. ;-)

Tak a teď už se můžeme pustit do cvičení.

První nácvik práce s pánví a dechem

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

Druhý nácvik práce s pánví a dechem

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

Kočička pro pokročilé

Poznámka ještě před startem - pokud byste v této kočičce nezvládly dosednout až na paty, dejte si pod zadeček smotanou deku a posaďte se na ni. ;-)

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

Výborně, základ máme hotový a můžeme jít na trénink celé sestavy.

Použijeme v ní i Twist a Střechu tak, jak je znáte z Aktivní ruky. Kdybyste si je potřebovaly osvěžit, přihlašte se ZDE do Aktivní ruky  a jděte na záložku Pozice