Děkuji vám za důvěru!

Vážím si toho, že si ode mě přejete dostávat pravidelnou dávku inspirace a váš dárek - přístupy do členské sekce Aktivní ruka - už putují na váš e-mail. 

Pokud byste je nemohli najít, podívejte se do složky hromadné, promo nebo spam.

A teď, předtím než se pustíte do tréninku Aktivní ruky, která už čeká na vašem e-mailu, čtěte, prosím, dál.

Připravila jsem pro vás ještě jedno výjimečné překvapení.

Rozhodla jsem se spojit dvě veliké výzvy dnešní doby a vytvořit pro vás yogu ušitou přesně na míru.

Zaprvé, spousta z nás je velmi unavených. Naše únava však nepramení jenom z toho, že bychom málo spali a odpočívali, ale také z toho, že jsme příliš napjatí. Potřebujeme se uvolnit. Získat zpátky alespoň trochu své měkkosti, otevřenosti a spontánnosti, které jsme mívali jako děti.

Když se nám to povede, upraví se nám nastavení nervového systému, tělo i duše začnou mnohem lépe regenerovat a doplní se nám síly.

A zadruhé, věřím tomu, že hodně z vás už slyšelo o tom, že takové účinky může mít yoga. Často se však stává, že si ji člověk vyzkouší a vůbec netuší, o čem byla řeč. V jejím běžném provedení není moc cítit ani to, že by intenzivně pracovala s tělem, ani to, že by potěšila ducha.

Chce to jít na ni trochu jinak. Velmi chytře, aby zapojila přesně ty správné svaly. A také velmi měkce a citlivě, abyste se při ní zvládli napojit na své nitro a hluboce jste si ji užili.

Proto jsem vám vytvořila ochutnávku ze své fyzioterapeutické yogy, ve které vás právě tímhle provedu.

mini on-line kurz

Yoga pro okamžité uvolnění

  • Vezmu v něm základ tréninku Aktivní ruky.
  • Přidám k němu více z Yogarestartu, uvedu vás do slastného dechu a opěrných zón nohy.
  • Naučím vás sestavu, díky které konečně ochutnáte, jak skvělá yoga je a že má opravdu okamžité účinky jak na těle, tak na duši.

Uvidíte sami, že bude stačit 20 minut cvičení a ihned zaznamenáte rozdíl „před“ a „po“. :-)

Konečně tak na vlastní kůži zažijete, jak slastná a výživná yoga může být.

Dobrou zprávou je, že minikurz Yogy pro okamžité uvolnění prodávám za symbolickou cenu 250 Kč. Může totiž být dalším přelomovým krůčkem, aby se stovky, možná tisíce lidí otevřely báječnému světu, který je pro nás skrz yogu připraven.

Vaše vlastní uvolnění na vás čeká pod žlutým tlačítkem. ;-)