Do 11. prosince si můžete koupit knihu Z lásky k pohybu se slevou 100 Kč.

ORDINACE

Informace pro objednané klienty

Jsem moc ráda, že se uvidíme naživo. Na této stránce naleznete vše potřebné:

Co můžete od terapie očekávat, a co ne

Moji milí, návštěva v mé ordinaci vás bude stát čas, energii a peníze. Proto je moudré objasnit vám předem náplň terapie, abyste mohli sami nejlépe vyhodnotit, zda pro vás má smysl, či ne.

V ordinaci je mým jasným cílem a přáním, abych vám pomohla. Abychom společně našli zdroj vašich obtíží a adekvátní léčbu. Je ale potřeba přijmout i fakt, že někdy se to nemusí podařit.

Často ke mně jezdí složité případy. Už samotná skutečnost, že ke mně jedete i po cvičení Vyprošťováku, ukazuje, že váš problém nemusí být jednoduchý a přímočarý. Při jednorázové návštěvě je to navíc o to těžší, protože nemám 5–10 terapií, abych se nad vámi v klidu zamyslela, postupně otestovala spoustu možností a měla dostatek času vše prozkoumat.

Mějte tedy prosím na paměti, že pro vás udělám to nejlepší, čeho budu schopná, ale jako jakýkoliv jiný terapeut nemůžu zaručit, že uspějeme.

 • V ordinaci si budeme povídat a budu vás vyšetřovat, abych se zorientovala v tom, co se u vás děje. Nejdůležitější je zjistit, zda váš problém opravdu pramení v pohybovém aparátu, nebo např. v psychice či vnitřních orgánech.
 • Jedním z primárních úkolů je kontrola a vyladění vašeho cvičení. Občas se stane, že opravíme nějaký detail nebo třeba naučím klienta zjemnit, cvičení díky tomu začne mnohem lépe fungovat a obtíže ustoupí.
 • Občas ale zjistíme i to, že fyzioterapie není ideální léčbou a budeme na to muset jít jinudy, přes péči o psychiku nebo vnitřní orgány. Pak posílám své pacienty ke kolegům – Bachovy esence, čínská medicína, praxe s Joem Dispenzou...
  Je potřeba, abyste s touto možností počítali, někdy je to ten největší dárek, pro který si klienti přijedou. Celostní rozbor a nastavení cesty, jak ke všemu přistoupit.
 • Na každého klienta si nechávám pro jistotu dvě hodiny času, kdy mě budete mít plně k dispozici. Můžete si říci, co ode mě chcete, co si přejete a co potřebujete. I když tedy terapii vedu já, vy jste její aktivní účastníci a já jsem tu pro vás.
 • Před objednáním doporučuji prozkoumat tento e‑book o čínské medicíně >>
  Pokud byste zjistili, že máte výrazně pozitivní příznaky na nějaký vnitřní orgán, rovnou mi napište a domluvíme se, jak budeme postupovat.

Základní praktické informace

 • 1
  Uložte si moje telefonní číslo
  Pro jistotu si prosím hned teď uložte telefonní číslo do ordinace: 608 911 168. Je to jediný způsob, jak mě v případě potřeby kontaktovat, v hlavní části polikliniky o našich soukromých ordinacích nemají přehled a na recepci by vás ke mně nebyli schopní nasměrovat.
  Velmi důležitá informace – toto telefonní číslo nikomu nedávejte a použijte ho opravdu jen při návštěvě ordinace. Jindy než v den návštěvy mě na něm nezastihnete. Budete‑li tedy potřebovat cokoli před návštěvou ordinace nebo po ní, napište mi e‑mail.
 • 2
  Pošlete mi své telefonní číslo
  Prosím vás, hned teď jděte na mail a pošlete mi na adresu dotazy@marketastrnadova.cz své telefonní číslo, abych se vám mohla ozvat „kdyby něco“. Stačí, když mi napíšete své jméno a telefonní číslo, v případě potřeby si vše dohledám.
 • 3
  Cena ordinace
  Cenu osobní návštěvy mám v tuto chvíli nastavenou na 1200 Kč za hodinu. Terapie trvá 1–2 hodiny, podle potřeby.
 • 4
  Zdravotnická dokumentace
  Pokud máte nějaké důležité zprávy od lékařů, vezměte je s sebou. Většinou to zvládáme i bez nich, ale někdy se hodí, když můžu nahlédnout. V klidu a na pohodu, vezměte jenom ty, které vám připadají důležité a které dokážete snadno dohledat. Je úplně v pořádku, když dorazíte i bez lékařských zpráv, běžně to tak míváme.
 • 5
  Oblečení
  Na terapii nepotřebujete žádné speciální oblečení ani nic jiného. Při vyšetření a cvičení budete ve spodním prádle, abych viděla každý váš pohyb.
  Mám k tomu ovšem speciální prosbu na muže: Pánové, oblečte si prosím slipy nebo trenky s úzkou nohavičkou, které vše podrží na svém místě. To abychom se při cvičení nemuseli červenat. ;-)

Cesta do ordinace

A teď to nejdůležitější, potřebujete vědět, jak se ke mně dostanete. 

Ordinuji na poliklinice v Sokolově, adresa je Poliklinika Sokolov, Rokycanova 1756, 356 01 Sokolov, tu si zadejte do navigace. 

Má ordinace je „zezadu“ polikliniky, a kdybyste chtěli projít skrz ni, ztratili byste se v jejích útrobách a při cestě dvěma budovami. Proto vám ukážu, kudy se ke mně dostanete nejsnáze. ;-)

Přijedete po tomto kruhovém objezdu před poliklinikou:

Takhle vypadá poliklinika zepředu:

Odbočíte na sjezd vedle ní a budete pokračovat po silnici mezi poliklinikou a velikou budovou gymnázia. Poliklinika bude vpravo, gymnázium bude vlevo.

Zaparkujete na placeném parkovišti vpravo nebo vlevo od silnice. 

Takhle váš příjezd vypadá na plánku:

Takhle vypadá poliklinika, když kolem ní pojedete.

A takhle vypadá gymnázium na druhé straně od silnice.

Na parkovišti je poplatek 5 Kč za hodinu, raději si zaplaťte rovnou dvě hodiny, kdyby se nám terapie protáhla.

A teď ještě cesta z parkoviště ke mně. 

Od auta se vraťte kousek zpátky na začátek parkoviště a po levé straně uvidíte otevřená kovová vrata do dvora polikliniky.

Těmi projdete a hned za nimi, asi tak 15 metrů, je v rohu vchod do menší budovy. Přímo vedle něj je požární schodiště.

Tímhle vchodem půjdete dovnitř a na chodbě jsou hned první dveře vlevo moje. ;-)

Ještě vám to pro jistotu ukážu z ptačí perspektivy, vlastně jde jenom o to, obejít polikliniku zezadu a trefit „náš“ vchod. 

Tak a je to, věřím, že mě najdete hladce. ;-)

Těším se s vámi na viděnou!

Markéta