Bohužel už to skončilo

Je nám to líto, ale série webinářů JAK SE JEDNODUŠE UZDRAVIT Z BOLESTÍ a s ní spojená výhodná nabídka na Vyprošťovák skončila 8. listopadu 2023.

Další takovou akci na téma léčení bolestí chystám na podzim roku 2024. Pokud ode mě dostáváte e-maily, určitě se o akci včas dozvíte. Pokud vám žádné moje e-maily nechodí, můžete se přihlásit k mým novinkám a nic už vám neuteče.

Pokud byste si přáli ponořit se do tématu léčby bolestí hned, máte skvělou možnost s mojí knihou Z lásky k pohybu.
V té vás provedu do hloubky a ukážu vám moho souvislostí nejen o léčbě bolestí.

Doplňující odkazy a obrázky ke 3. webináři

Níže jsou vypsané doplňující odkazy ke 3. webináři pro případ, že by je někdo ještě dodatečně hledal.

Obrázky, o kterých mluvím

Záda a bolest obecně

  • Borelióza – netypické bolesti, které se stěhují po těle. Fyzioterapie zde není účinná, je potřeba dostat boreliózu ven z těla. Léčba je to náročná, a to i pro šikovného praktika čínské medicíny. My máme skvělou zkušenost s bylinnou léčbou od MUDr. Kosové >> (Na jejím webu je obtížné se zorientovat, doporučuji rovnou jí zavolat a poradit se, jak postupovat, telefon na webu určitě najdete.)
  • Článek o záměně bolesti zad a parkinsona >>
  • Homeopatikum Traumeel >>
  • Článek o tom, jak používat léky na bolest >>

Nohy a barefoot

Psychika a bolesti pohybového aparátu

Ostatní různé

Poznámka k čínské medicíně

Pokud hledáte praktika čínské medicíny, tady je k dispozici jejich seznam >>. V klidu si ho prohlédněte, moje osobní rada je tato: při výběru se nechte vést jak vnější prezentací (web daného praktika), tak logikou (co vystudoval, jaké má reference), tak intuicí (kam vás to zevnitř „navede“).

A teď už je to opravdu všechno, přátelé.