Bohužel už to skončilo

Je nám to líto, ale série webinářů JAK SE JEDNODUŠE UZDRAVIT Z BOLESTÍ a s ní spojená výhodná nabídka na Vyprošťovák skončila 7. prosince.

Další takovou akci na téma léčení bolestí chystám na podzim roku 2023. Pokud ode mě dostáváte e-maily, určitě se o akci včas dozvíte. Pokud vám žádné moje e-maily nechodí, můžete se přihlásit k mým novinkám a nic už vám neuteče.

Pokud byste si přáli ponořit se do tématu léčby bolestí hned, máte skvělou možnost s mojí knihou Z lásky k pohybu.
V té vás provedu do hloubky a ukážu vám moho souvislostí nejen o léčbě bolestí.

Doplňující odkazy ke 3. webináři

Níže jsou vypsané doplňující odkazy ke 3. webináři pro případ, že by je někdo ještě dodatečně hledal.

Celé tělo a bolest obecně

Nohy a barefoot

Psychika a bolesti pohybového aparátu

Ostatní různé

Poznámka k čínské medicíně

Pokud hledáte dobrého praktika čínské medicíny, zadejte do Googlu „čínská medicína“ a větší město ve vaší blízkosti. Orientujte se podle vzdělání i podle toho, jak na vás stránky daného praktika působí. Jedním z největších odborníků na čínskou medicínu v ČR je MUDr. Petr Hoffmann >>

Důležité doplnění – borelióza

V otázkách jsme se nedostali k velmi důležitému tématu. Pokud jsou vaše bolesti netypickérůzně se stěhují po těle, zajděte prosím k lékaři, ať vyloučí boreliózu.
Fyzioterapie zde není účinná, je potřeba dostat boreliózu ven z těla. Léčba je to náročná, a to i pro šikovného praktika čínské medicíny. My máme skvělou zkušenost s bylinnou léčbou od MUDr. Kosové >> (Na jejím webu je obtížné se zorientovat, doporučuji rovnou jí zavolat a poradit se, jak postupovat, telefon na webu určitě najdete.)

A teď už je to opravdu všechno, přátelé.