YOGA SLASTI

21.-23.7.2017, Hlavice 

Pokud čtete tyto řádky, znamená to, že je již kapacita kurzu naplněna a vy jste byly automaticky přesměrovány sem, na stránku, kde již není možné kurz přímo objednat.

Ponechala jsem vám tu však všechny základní informace, protože se můžete přihlásit jako náhradnice, kdyby se uvolnilo nějaké místo. ;-)

Pokud chcete být zapsána jako náhradnice, napište nám, prosím,
na e-mail kurzy@marketastrnadova.cz a DO PŘEDMĚTU NAPIŠTE HESLO "NÁHRADNICE".

A teď už ty informace ke kurzu :-)

To jsem takhle někdy zjara zatoužila po ženském kruhu. Po troše té pospolitosti, sdílení, pohody a blaženosti. A tak mě napadlo udělat "lehčí verzi kurzu" na léto. Pár dnů, kdy budeme "něco dělat", zároveň ale budeme odpočívat, naplňovat se radostí a klidem.

Hlavním záměrem pro mě bylo, aby nám bylo DOBŘE.

A tak jsem se ihned dala do práce a začala vše i se dvěma parťačkami připravovat. 

Po pár týdnech se ale něco změnilo a kurz, který už byl rozpracovaný, najednou "neladil". 

Tak jsem se zastavila a přála si, aby se všechno vyřešilo. Přála jsem si udělat něco ve stejné vizi. S lehkostí, partou fajn žen, v pohodě a beze spěchu, a aby to zároveň k něčemu bylo. A taky aby mi přišla spolupracovnice, která by mě doplnila, protože jsem cítila, že na to nechci být sama. 

A ono to všechno samo přišlo. :-) 

Drahé ženy, dovolte mi představit vám letní "dovolenkový" prožitkový kurz YOGA SLASTI.

Předám vám v něm to, co mě při yoze nejvíce "živí". 

Principy cvičení, které ve mně spouštění vlny endorfinů a slast až do morku kosti. Způsob, jak cvičit tak, že vás přestane zajímat celý svět a jediné, co vnímáte, jste vy, vaše tělo a smyslnost, která vás pojí. 

Tak se na to pojďme podívat blíže. :-)

Co vás tedy na YOZE SLASTI naučím?

 • 1
  Během prožitkového víkendu vám předám tři základní principy Yogarestartu. Svalové řetězení, opěrné plochy a princip slastné dechové vlny.
 • 2
  Celý víkend si potom s těmito základními principy budeme HRÁT. Budeme je trénovat, zkoušet je v různých polohách a půjdeme více a více do hloubky.

Chápu, že se to některým z vás může zdát "málo". Tak vám rovnou odpovím:

Je to přesně naopak. :-)

Já nechci, abychom na sebe během kurzu tlačily. Přeji si, abychom yogu PROŽILYA dostaly z ní maximum požitku, který z ní žena může dostat. 

To je možné právě díky tomu, že snížíme laťku výkonu. Upustíme od ní.

Upustíme i od shonu, od "vlastní hlavy", od "učení se poloh nazpaměť", i od slov jako "trénovat" či "makat".  

Zastavíme se. 

A budeme koukat, co nám to dá. 

Když se to stalo poprvé mně, nemohla jsem tomu uvěřit. Tolik slasti v jediné poloze, tolik slasti jenom z toho, že dýchám...

Tak co, chcete podrobnosti? :-)

Jak bude kurz YOGA SLASTI probíhat?

 • Na celý víkend se stulíme do náruče přírody Českého středohoří. Už v pátek večer se ubytujeme v Jóga domě v Hlavicích, kde budeme mít zařízenou plnou penzi a veškeré zázemí včetně připojené čajovny. Tady si budeme vegetit až do neděle 16 hodin.
 • V pátek se přivítáme, povíme si co a jak a nastavíme společnou vizi na celý víkend.
 • V sobotu pak budeme trénovat principy YOGY SLASTI. Na večer pro vás mám překvapení, o kterém se dočtete níže.
 • V neděli to bude jenom na nás. Můžeme se společně rozhodnout, co budeme dělat dál. Zda půjdeme ještě do slasti, budeme si povídat o tom, co vás zajímá, cvičit Yogarestart nebo třeba tančit. Nebo jestli zkusíme od každého trochu.
 • Po celou dobu o nás bude postaráno. Budeme mít zařízenou stravu, nebudeme muset nikam přejíždět a budeme tak mít naprostou pohodu. :-) A co se mého přístupu k vám týká - ponechám vám plnou svobodu. Pokud se budete chtít místo cvičení chvíli válet na trávníku nebo pod stromem, máte mé jasné "ano". Pro mě bude tento víkend důležité hlavně to, aby vám bylo dobře. Ať už to znamená plný vědomý trénink nebo chvilku lenošení. :-)

Kolik to celé bude stát?

V ceně víkendu máte vše následující:

 • Ubytování v krásném Jóga domě v Hlavicích, od pátku 18 hodin do neděle 16 hodin.
 • Plnou penzi ve vegetariánské podobě, od páteční večeře až po nedělní oběd.
 • Výuku YOGY SLASTI, základů Yogarestartu a všeho, co vás k tomu bude zajímat. Ať už se dostaneme jako vždy k tradiční čínské medicíně nebo třeba k tomu, jak yoga a tělo souvisí s duchovním pokrokem. ;-)

Shrnuto a podtrženo, připravily jsme pro vás vše, co na víkend potřebujete, abyste se vy už o nic starat nemusely a mohly si ho jenom užít. :-) 

Toto vše pro vás máme připraveno za 4 500 Kč.

Chcete se ještě ujistit, že je pro vás kurz vhodný?

 • Pokud jste v yoze novickou
  Začátečnictví je spíše výhrou než-li problémem. Pokud se s yogou teprve seznamujete, osvojíte si hned z počátku takové provedení, že se vás pak na veřejných lekcích budou ptát, jaktože se při cvičení pořád usmíváte. :-)
 • Pokud jste středně pokročilé
  Pokud jste středně pokročilé, tak budete teprve koukat. :-) Velmi často na kurzech slýchávám věty jako "Teda já jsem cvičila roky, ale s tímhle se to nedá srovnat. Konečně to cvičením cítím, konečně chápu, k čemu ty polohy jsou, teď mě to konečně BAVÍ." Ženy si pochvalují také klidnou mysl a "tělo, které se táhne jako med".
 • Pokud jste pokročilé
  Pokud jste doopravdy pokročilé, nemohu si být jista, zda vás naučím něco nového. Mohu to však zkusit zjistit takto:

  Cítíte při cvičení vlny slasti?

  Vnímáte v každé poloze to, jak ji dech prohlubuje a jak posiluje její účinek?

  Stává se vám, že se vám z běžeckého postoje nechce vylézt, protože cítíte s každým protažením achillovky a s každým poklesem pánve takové zapojení pánevního dna a tak hlubokou dechovou vlnu, že to až připomíná milování?

  Pokud mi na tyto otázky odpovídáte ano, tak už vás pravděpodobně nemám co naučit. Pokud vás to ale zaujalo a netušíte, o čem píšu, je tu stále co nového objevovat. :-)

Jo a ještě ten dáreček, o kterém jsem se už zmínila. :-)

Při přípravách jsem cítila, že potřebuji parťačku. Celý víkend včetně páteční noci, hluboká ženská práce, na to jsem nechtěla být sama. 

Tak jsem si pro sebe i pro vás přála ženu, která by si s vámi zatančila. Usměvavou duši, která se na té vlně sveze s námi a kousek vás provede místo mě. 

Která mě doplní a doladí obsah víkendu tak, aby byl opravdu květnatý a ZÁŽITKOVĚ BOHATÝ. 

A voilá, tady ji máme. :-)

Kamču Connell, která je dárkem, zpestřením a třešničkou na dortu celého víkendu. :-) V sobotu večer vás předám do její láskyplné, divoké i něžné péče, a vy si s ní budete moci zatančit

Tady máte info přímo od ní. 

Kamila Connell

Tanec pro mě znamená Život. Nekonečná variace možností se vyjádřit, uvolnit, přeměnit, posílit, přijmout, nahlédnout, milovat. Koncert radosti, pohybu a oslavy těla i ducha, ničím nezastřený prožitek přítomného okamžiku.

Společně se vydáme do hlubin našich těl a  prozkoumáme pohybem a dechem všechny jejich části. Necháme je svobodně se vyjádřit, radovat, oslavovat i odpočívat. Žádná pravidla, limity ani přesně dané kroky.

Jen hluboký prožitek vašeho nádherného těla a vašeho nekonečného já skrze pradávný nástroj ženám velmi blízký - Tanec.

Tak a to je všechno, krásné báječné ženy. 

Teď už se s vámi těším naviděnou. :-)

Markéta

Pokud chcete být zapsána jako náhradnice, napište nám na e-mail
kurzy@marketastrnadova.cz a DO PŘEDMĚTU NAPIŠTE HESLO "NÁHRADNICE".