Yoga pro okamžité uvolnění

ONLINE MINIKURZ

Prožijte na vlastní kůži, jak příjemná, uvolňující a výživná umí yoga být

Znáte ten stav, kdy jste zahlcení úkoly, vyčerpaní, ale odpočinek vám novou sílu nedodá?

A možná jste v takovém napětí, že ani spánek za moc nestojí? Ze všeho nejvíc byste potřebovali ten kolotoč aspoň na chvíli vypnout a mít doopravdy klid… jenže ono to nejde.

Není se čemu divit. Aby tělo i duše mohly regenerovat a doplňovat síly, musí se napřed přenastavit nervový systém. Potřebujeme se uvolnit. Získat zpátky alespoň trochu své měkkosti, otevřenosti a spontánnosti, které jsme mívali jako děti.

Právě takové uvolnění vám dokáže dát yoga.

Markéta Strnadová
celostní fyzioterapeutka a autorka knihy Z lásky k pohybu

Nevěříte? Možná si to jen nedovedete představit.

Jste vyčerpaní a máte jít cvičit? Možná jste o tom už slyšeli, nebo jste yogu dokonce už zkusili, ale žádný velký zážitek to nebyl, a už vůbec ne odpočinek?

Yoga má tisíce podob. Jak z hlediska kvality cvičení, tak z hlediska zaměření – cíle, co vám má její cvičení přinést. Může vám srovnat a rozhýbat ztuhlé tělo, může vám zlepšit náladu, můžete s ní posilovat… nebo se s ní můžete hluboce uvolnit a odpočívat. 

A přesně na to je zaměřený můj online minikurz.

Yoga pro okamžité uvolnění

20minutová sestava, kterou jsem vytvořila na míru právě těm, kdo potřebují vypnout všechen stres a opravdu si odpočinout.

  • Sestavu se budeme učit velmi měkce a citlivě, abyste se zvládli napojit na své nitro a mohli si cvičení skutečně užít.
  • Zároveň budeme cvičit v té nejlepší možné kvalitě, aby hojivé účinky yogy byly znát nejen na duši, ale i na těle.

Prožijte na vlastní tělo a duši propojení yogy a fyzioterapie

I v tomto kurzu využívám principů fyzioterapeutické yogy, unikátního spojení yogy a fyzioterapie, které jsem vytvořila jako milovnice yogy a fyzioterapeutka s dlouholetou praxí. 

Naše těla jsou dnes často ochablá a v jednotlivých yogových pozicích nedělají to, co by měla. Díky fyzioterapeutickým prvkům se ale svaly zapojí tak, jak to yoga zamýšlela, nahodí se zpátky do funkce a umožní vám dokonale se protáhnout, uvolnit stres a hned začít využívat všech hojivých účinků yogy. To vše velmi jemně a úplně jednoduše.

V minikurzu
Yoga pro okamžité uvolnění

  • Využijeme jako základ trénink Aktivní ruky, kterou už pravděpodobně znáte.
  • Přidáme k němu další prvky z Yogarestartu, mého hlavního kurzu fyzioterapeutické yogy – uvedu vás do slastného dechu a opěrných zón nohy.

Konečně si tak doopravdy prožijete, jak skvělá yoga je a že má opravdu okamžité účinky jak na tělo, tak na duši.

Cena minikurzu je symbolických 350 korun

Věřím totiž, že se může stát tím přelomovým krůčkem, aby se stovky, možná tisíce lidí otevřely báječnému světu, který je pro nás díky yoze připraven.

Pustila jsem se s vámi už před časem do videí na Aktivní ruku a začala jsem si zapojení ruky a prstů víc všímat i při běžném cvičení jógy. Teď vnímám víc opory a stability i v každodenním životě, například při rozhodování, a vnímám, jak se všechno propojuje.
Petra
Markéto, děkuji za Aktivní ruku, už jsem ji celou vyzkoušela a musím říct, že je to super. Cítila jsem mnohem větší zapojení rukou a zároveň jsem si i víc uvědomovala tělo, v pozicích jsem přestala být jakoby spadlá. V twistu jsem měla pocit, že jsem se dostala dál, a rozhodně se mi i lépe dýchalo.
Katka

Vyzkoušejte ji a rozdíl „před“ a „po“ cvičení ucítíte ihned na vlastní kůži.

Kurzem už prošlo 0 lidí.

Těším se na vás v minikurzu!

Markéta Strnadová
celostní fyzioterapeutka a autorka knihy Z lásky k pohybu