UZDRAVENÍ BOLESTÍ POHYBOVÉHO APARÁTU

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. In volutpat volutpat blandit. In hac habitasse platea tortor dictumst. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit.

Markéta Strnadová
celostní fyzioterapeutka a autorka knihy "Z lásky k pohybu"

1. Odkud pramení vaše obtíže?

Spousta lidí se léčí dlouho a bez úspěchu jenom kvůli tomu, že se nenajde pravá příčina jejich obtíží. Je velmi důležité zjistit, jestli vás například trápí bolesti beder kvůli ochablým břišním svalům, nebo kvůli vážnému onemocnění ledvin. Teprve pak víme, jestli má smysl cvičit, nebo je potřeba vyhledat jiného specialistu.

2. Doopravdy kvalitní cvičení

Abyste se co nejdříve uzdravili, je nutné cvičit, a to velmi kvalitně. Potřebujete chytré cviky, které pracují jak se svaly, tak s mozkem, který váš pohyb řídí. Cviky by měly zapojovat nejen jednotlivé svaly a oblasti, ale celé tělo a komplexní svalové řetězce. 

To nejlepší cvičení tohle všechno zvládne a současně je velmi krátké a jednoduché. To aby se ho každý zvládl naučit a zařadit do svého běžného dne.

3. Cvičení byste si měli užívat

Když se do cvičení musíte nutit a je pro vás jenom dalším bodem na seznamu povinností, nemá šanci na úspěch, protože u něj dlouhodobě nevydržíte. Musí vás bavit, musíte se na něj těšit a užívat si ho.

Proto jsou má cvičení jednoduchá a příjemná, doplněná kupou tipů a spoustou motivace. Navíc vám vždy vysvětlím, jak přesně který cvik působí, abyste procesu uzdravení rozuměli a měli z něj o to větší potěšení.

Tohle jsou tři základní pilíře úspěchu v léčbě bolestí.

A TEĎ SE JDEME POSTARAT O VÁS!

Stáhněte si ZDARMA e–booky

Na téma léčby bolestí jsou pro vás připraveny tři e-booky zdarma. Každý je jedinečný a vzájemně se doplňují.

Stáhněte si ten, který vám je nejsympatičtější. Je jedno, se kterým začnete.

ZÁZRAČNÉ TĚLO

E-book ZDARMA
Pokud se chcete uzdravit, pomůže vám, když svému tělu budete rozumět v širokých souvislostech. Tento e-book vás zasvětí do celostního pohledu na zdraví, ukáže vám, jaký úžasný dar vaše tělo je a co všechno s ním můžete dokázat.

ODKUD PRAMENÍ MOJE OBTÍŽE?

E-book ZDARMA
V tomto e-booku si odpovíte na klíčovou otázku, odkud pramení vaše bolesti. Díky tomu zjistíte, jestli máte cvičit, nebo raději vyhledat jiného specialistu. Ušetříte tak hromadu času i peněz, a hlavně budete léčit to, co je opravdu potřeba.

9 TESTŮ PRO (VAŠE) SVALY A KLOUBY

E-book ZDARMA
Pokud si přejete vědět, jak jsou na tom vaše klouby, svaly a páteř, můžete se otestovat s tímto e-bookem. Je pro vás připraveno 9 fyzioterapeutických testů, díky kterým zjistíte, jestli potřebujete zdravotní cvičení.

Dopřejte si osvědčené kurzy pod mým vedením

Bolesti pohybového aparátu úspěšně léčíme s mými klienty v on-line kurzech už do roku 2015.

Zde jsou seřazené od toho nejmenšího až po ten nejdůležitější, se kterým slavíme největší úspěchy.

PRŮVODCE PRO UZDRAVENÍ

online kurz
Máte bolesti pohybového aparátu a chcete vědět, jak je začít léčit? Průvodce je levný, nenáročný a provedu vás v něm vším, co je potřeba, abyste vykročili na tu správnou cestu k uzdravení.

VYPROŠŤOVÁK PRO NOŽKY

online kurz
Přejete si uzdravit své nožky, vrátit jim zpět přirozenost a připravit je na nošení barefoot obuvi? Pak sáhněte po tomto kurzu, který je určený speciálně k péči o chodidla.

VYPROŠŤOVÁK

online kurz
Vyprošťovák je můj hlavní kurz určený k léčbě bolestí celého těla. Více než 2 500 lidí už si na vlastní kůži otestovalo, že stačí 10 minut cvičení denně a bolesti jsou pryč. :-)

Zkušenosti klientů

Mé bolesti bederní páteře jsou z 87 % pryč a já jsem jiný člověk

Začal jsem s vámi cvičit dle návodu. Vše je zřejmé, pochopitelné, fyzicky a časově nenáročné, a hlavně to FUNGUJE. Mé bolesti bederní páteře jsou z 87 % pryč a já jsem jiný člověk – šťastnější a spokojenější. Těch zbylých pár procent bych přisoudil své nedůslednosti, už skoro necvičím, ale zádům přesto dávám zabrat. Každopádně dnes už vím, že kdyby něco, „mám kam sáhnout“.
Štěpán Pelc

Teď už nevím, co je bolest zad...

Vaše cvičení miluji, pokaždé se na něj šíleně těším. Uvolnila jsem si díky němu krční páteř, zbavila se bolestí hlavy, které mě trápily od dětství mnoho let, a nyní nevím, co je bolest zad. A to cvičím teprve pět týdnů! A ještě k tomu koukám, jak se mi krásně za těch pár dní zpevnil zadek! Markétko, děkuji, jsem na něm závislá.
Vlaďka Šrubařová

Je nám 65 let a díky cvičení jsme dosud nepotřebovali navštívit ortopeda ani neurologa

Cvičení s Markétou se nám připletlo do cesty v pravý čas. Zvládáme ho dobře, už roky ho s manželem cvičíme každé ráno ještě před snídaní. Udržuje nás v kondici – je nám oběma 65 let. Dosud jsme nepotřebovali navštívit ortopeda ani neurologa, nepotřebujeme rehabilitace. To také o něčem vypovídá.
Ilona Chýlová

kniha

Jak a proč vznikají bolesti svalů a kloubů? Proč je jejich léčba někdy složitá, a někdy naopak rychlá a přímočará? Jak vybrat tu správnou terapii právě ve vašem případě?

Tato kniha vás provede kompletním zákulisím léčby bolestí. Usadíte se do křesla, nalijete si čaj a já vás vším provedu od A až po Z.

Kniha Z lásky k pohybu je skvěle hodnocená jak laiky, tak profesionály.

Přečtěte si nejoblíbenější články
o uzdravení bolestí těla

V některých jsou vysvětlené principy léčby, v dalších na vás čekají návody na konkrétní cvičení a jiné vás překvapí souvislostmi, které vedly k uzdravení.

Mnoha lidem je operace zad nabídnuta jako jediná možnost léčby. Díky zkušenostem ze své praxe však vím,…
Celý článek
Vítám vás ve třetím díle speciálu o barefoot obuvi. Dnešní návod věnujeme tomu, jak uzdravit nefunkční a…
Celý článek
Tak je to tu. Rozhodla jsem se představit vám svoji největší terapeutickou perlu, mou milovanou Čápovou.  To…
Celý článek
Opravdu mohou bolesti zad souviset s psychikou? Podle mých zkušeností ANO. Jako třeba u Kláry, která mi…
Celý článek