ORDINACE

Informace pro objednané klienty

Jsem moc ráda, že se uvidíme naživo. Na této stránce naleznete vše potřebné:

Průběh a cíl terapie

 • Na každého klienta si nechávám pro jistotu dvě hodiny času, kdy budete mít k dispozici všechny mé znalosti a dovednosti.
 • Nejprve si vždy popovídáme, abych se zorientovala v tom, co se u vás děje. Během vyšetření a povídání stanovujeme léčebnou strategii = cestu, jak by šlo problém řešit.
 • Pokud dojdeme k tomu, že je fyzioterapie správnou cestou, rovnou nastavujeme léčbu, kontrolujeme základní cviky a sledujeme, jak tělo reaguje.
 • Občas se ale stane i to, že fyzioterapie z mého pohledu není ideální cestou a je potřeba jít na to jinudy. V potaz bereme psychický stav, finanční a časové možnosti, případnou zacyklenost nebo složitost problémů.
 • Pak občas posílám své pacienty ke kolegům – Bachovy esence, čínská medicína, praxe s Joem Dispenzou. Je potřeba, abyste s touto možností počítali, někdy je to ten největší dárek, pro který si klienti přijedou. Celostní rozbor a nastavení cesty, jak ke všemu přistoupit.
 • Na závěr je důležité nastavit správně vzájemná očekávání. V ordinaci pro vás udělám to nejlepší, co umím. Stejně jako jakýkoli jiný terapeut ale nemohu 100% zaručit, že se okamžitě uzdravíte. Často se to děje, ale garantovat to nemohu.

Základní praktické informace

 • 1
  Uložte si moje telefonní číslo
  Pro jistotu si prosím hned teď uložte moje telefonní číslo: 608 911 168. Je to jediná cesta, jak mě při příjezdu kontaktovat, v hlavní části polikliniky o našich soukromých ordinacích nemají přehled a na recepci by vás ke mně nebyli schopní nasměrovat.

  Velmi důležitá informace – toto telefonní číslo NIKOMU NEDÁVEJTE a použijte ho prosím pouze jednorázově v souvislosti s návštěvou ordinace. Je to mé osobní číslo, pro soukromé a urgentní účely. Kromě ordinace zůstaneme nadále v kontaktu po mailu.
 • 2
  Pošlete mi své telefonní číslo
  Prosím vás, hned teď jděte na mail a pošlete mi na adresu dotazy@marketastrnadova.cz své telefonní číslo, abych se vám mohla ozvat „kdyby něco“. Stačí, když mi napíšete své jméno a telefonní číslo, to už v případě potřeby dohledám.
 • 3
  Cena ordinace
  Cenu osobní návštěvy mám v tuto chvíli nastavenou na 1200 Kč za hodinu. Terapie trvá 1–2 hodiny, podle potřeby.
 • 4
  Zdravotnická dokumentace
  Pokud máte nějaké důležité zprávy od lékařů, vezměte je s sebou. Většinou to zvládáme i bez nich, ale někdy se hodí, když můžu nahlédnout. V klidu a na pohodu, vezměte jenom ty, které vám připadají důležité a které dokážete snadno dohledat. Je úplně v pořádku, když dorazíte i bez lékařských zpráv, běžně to tak míváme.
 • 5
  Oblečení
  Na terapii nepotřebujete žádné speciální oblečení ani nic jiného. Vyšetřujeme a cvičíme ve spodním prádle, abych viděla každý váš pohyb. ;-)

Cesta do ordinace

A teď to nejdůležitější, potřebujete vědět, jak se ke mně dostanete. 

Ordinuji na poliklinice v Sokolově, adresa je Poliklinika Sokolov, Rokycanova 1756, 356 01 Sokolov, tu si zadejte do navigace. 

Má ordinace je „zezadu“ polikliniky, a kdybyste chtěli projít skrz ni, ztratili byste se v jejích útrobách a při cestě dvěma budovami. Proto vám ukážu, kudy se ke mně dostanete nejsnáze. ;-)

Přijedete po tomto kruhovém objezdu před poliklinikou:

Takhle vypadá poliklinika zepředu:

Odbočíte na sjezd vedle ní a budete pokračovat po silnici mezi poliklinikou a velikou budovou gymnázia. Poliklinika bude vpravo, gymnázium bude vlevo.

Zaparkujete na placeném parkovišti vpravo nebo vlevo od silnice. 

Takhle váš příjezd vypadá na plánku:

Takhle vypadá poliklinika, když kolem ní pojedete.

A takhle vypadá gymnázium na druhé straně od silnice.

Na parkovišti je poplatek 5 Kč za hodinu, raději si zaplaťte rovnou dvě hodiny, kdyby se nám terapie protáhla.

A teď ještě cesta z parkoviště ke mně. 

Od auta se vraťte kousek zpátky na začátek parkoviště a po levé straně uvidíte otevřená kovová vrata do dvora polikliniky.

Těmi projdete a hned za nimi, asi tak 15 metrů, je v rohu vchod do menší budovy. Přímo vedle něj je požární schodiště.

Tímhle vchodem půjdete dovnitř a na chodbě jsou hned první dveře vlevo moje. ;-)

Ještě vám to pro jistotu ukážu z ptačí perspektivy, vlastně jde jenom o to, obejít polikliniku zezadu a trefit „náš“ vchod. 

Tak a je to, věřím, že mě najdete hladce. ;-)

Těším se s vámi naviděnou!

Markéta